Знаменита гламурна блондинка Періс Хілтон чекає первістка. Світська левиця вперше стане мамою.

40-річна світська левиця і найвідоміша блондинка нульових Періс Хілтон вперше стане мамою: зірка чекає дитину від свого 40-річного нареченого Картера Реума, для якого майбутній малюк також стане першим, інформує Ukr.Media.

Ще кілька років тому Періс зізнавалася, що мріє про сім’ю і дітей і планує незабаром зайнятися цим питанням впритул. Рік тому вона перейшла від слів до дії: спочатку заморозила яйцеклітини, а потім почала підготовку до ЕКЗ. За словами Періс, вона зважилася на процедуру екстракорпорального запліднення в тому числі і тому, що це дозволяло їй самій “вибрати” майбутніх дітей:

“Ми робимо ЕКО, тому що так я можу вибрати близнят, якщо захочу”, — заявила Хілтон.

Хілтон і Реум, венчурний інвестор, були знайомі близько 10 років, перш ніж почали зустрічатися у 2019 році. Через рік після початку романтичних відносин Картер встав на одне коліно і зробив пропозицію руки і серця своїй коханій, яку та з радістю прийняла.

Періс, у якої є травматичний досвід абьюзивних відносин, розповідала, що поруч з Картером вона нарешті зрозуміла, що по-справжньому щаслива.

“Він — той, кого варто було чекати.”

А ще саме з ним Періс зрозуміла, що готова стати матір’ю.

“Я дійсно дуже схвильована тим, щоб перейти до наступного кроку в моєму житті і, нарешті, просто жити справжнім життям. Тому що я дійсно вірю, що сім’я і діти — це сенс життя. І мені ще не довелося випробувати це, тому що я не відчувала, що хтось заслуговує від мене такої любові, але тепер я знайшла таку людину.”

Зараз пара планує весілля.