Дійсно красунчик!

Арнольд Шварценеггер — актор, спортсмен, політик і кумир мільйонів. Зараз славу починає завойовувати його старший син Патрік. 25-річний спадкоємець Термінатора володіє відмінними зовнішніми даними, які підкорили серця дівчат по всьому світу, інформує .

Патрік з'явився на світ в 1993 році. З дитинства батько тримав його в їжакових рукавицях. Арні змушував сина рано прокидатися, робити пробіжку, обливатися холодною водою. Актор дуже сильно стежив за чистотою в кімнаті Патріка. Якщо на підлозі валялися речі, знаменитий батько просто спалював їх. Попри таку суворість, Патрік дуже любив батька.

Вже в п'ятнадцять років, звичайно ж з допомогою батьків, хлопчик відкрив свій бізнес. Молодший Шварценеггер почав випускати власну лінію одягу. Тепер у нього з'явилися гроші на кишенькові витрати. Але десяту частину від доходу Патрік жертвував на благодійність.

У 2011 році хлопця шокувала новина про те, що у його батька є позашлюбний син. У соціальних мережах Патрік змінив прізвище на Шрайвер — прізвище матері. Правда, документи він міняти не став, а пізніше і зовсім пробачив батькові. В знак примирення вони разом взяли участь у фотосесії.

До речі, до того часу молодий Шварценеггер вже почав кар'єру моделі. Він рекламував молодіжну марку Hudson Jeans, а також всесвітньо відомі Armani і Ralph Lauren.

Не міг Патрік пройти повз кінематографа. Хоча поки його кінобагаж невеликий — всього вісім фільмів. Але поступово йому починають довіряти усе більш серйозні ролі. Так, у 2018 році світ побачила картина "Опівнічне сонце", де син Залізного Арні знявся в головній ролі.

Зібрав молодший Шварценеггер і величезну армію прихильників у соціальних мережах. На його акаунт в Інстаграм підписано більше мільйона людей. І Патрік частенько радує своїх фоловерів знімками з особистого життя.

  На концерті бойфренда Кайлі Дженнер загинули вісім людей

У 2014 році Патрік вразив своїх батьків, почавши зустрічатися зі співачкою Майлі Сайрус, яка відома своїми скандальними витівками. Більше того, син Термінатора хотів на ній одружитися. Проте ці стосунки тривали менше року.

Після Сайрус Патрік почав зустрічатися з дівчиною на ім'я Еббі Чемпіон. Разом вони вже четвертий рік.