Актуальні новини

Помер львівський телеоператор Андрій Сладков

У Львові помер відеооператор Андрій Сладков. Він відійшов вночі 30 червня після боротьби з онкологією на 60-му році життя. Про це повідомила його донька Олександра Сладкова.

«Вночі не стала мого Тата. Зранку ми з його дружиною планували їхати до лікаря і планувати його останні, як мені здавалося, місяці нелегкого життя, але сталося все раптово», — написала Олександра Сладкова у Facebook.

У травні 2020 року в Андрія Сладкова діагностували карциному стравоходу. Тоді усіх небайдужих просили допомогти фінансово для проведення операції.

Прощання відбудеться 2 липня о 13:00 в капличці на вул. Пекарській, 52. Поховають Андрія Сладкова на Голосківському цвинтарі.

Андрій Сладков працював фотожурналістом, а згодом оператором кількох львівських телеканалів «Міст», НТА, ТРК «Львів», Державного львівського телебачення. Упродовж п’яти років працював з Русланою Лижичко на студії «Люксен», брав участь зборі фольклористики Карпат під керівництвом Руслани та її чоловіка. Окрім щоденної роботи на телеканалах, знімав документальні фільми «Шанс» (1999), «Директор Картинної галереї або Крізь століття» (2001), «Таємниця Жоржа де Ла Тура» (2004), «Підгорецький Замок» (2012), а з 2017 року був оператором фільму з робочою назвою «Кути над Черемошем».

  Адель повертається: співачка стане ведучою вечірнього шоу

Залишити відповідь