Музика

“Армія FM” розпочне мовлення в Києві, Вінниці та Житомирі на початку 2019

Національна рада з питань телебачення і радіомовлення визначила переможцем конкурсу на FM-мовлення у форматі військово-патріотичної тематики в Києві, Вінниці та Житомирі Центральну телерадіостудію Міністерства оборони України (“Армія FM – військове радіо”).
Таке рішення Нацрада ухвалила на засіданні в четвер, передає Інтерфакс-Україна.
“Це унікальна подія для незалежної України – вперше військова державна радіостанція почне віщати в Києві та двох обласних центрах”, – зазначив член Нацради Сергій Костинський.
Програми радіостанції транслюватимуться на частотах 94,6 МГц Київської області, 99,3 МГц у Вінницькій та 104,5 МГц у Житомирській цілодобово.
Згідно з виданими ліцензіями, не менше ніж 50% у загальному обсязі мовлення мають становити передачі на військово-патріотичну тематику. Серед вимог до радіостанції – висвітлення діяльності Військових сил України, Операції об’єднаних сил, діяльності ветеранів АТО, а також висвітлення подій, що відбуваються на тимчасово непідконтрольних Україні територіях.
Розпочати мовлення на нових частотах “Армія FM” має намір на початку 2019 року.
За словами заступника начальника відділу телерадіопрограм центральної телерадіостудії Міноборони Сергія Жуковського, радіостанція планує в майбутньому вийти на загальнонаціональний рівень.
“Ми чітко усвідомлюємо, що хочемо і готові розвиватися”, – наголосив він.
За словами С.Жуковського, сьогодні, завдяки виданим дозволам на тимчасове мовлення, радіостанція якісно покриває своїм сигналом всю лінію розмежування, а в довгостроковій перспективі планується охопити мовленням всі прикордонні території.

  Організатори "Євробачення" прокоментували ситуацію з MARUV

Залишити відповідь