Культура

«Піккардійська Терція» виклала у вільний доступ записаний 25 років тому альбом

У вівторок, 24 вересня, вокальній формації «Піккардійська Терція» виповнюється 27 років. З цієї нагоди акапельний колектив опублікував на власному YouTube-каналі свій перший альбом, який так і називався «Піккардійська Терція».

Перший альбом «піккардійців» побачив світ рівно 25 років тому – восени 1994-го. Записаний був на «Студії Лева» і тиражувався на аудіокасеті. Усі аранжування створив Володимир Якимець (лише для акапельної версії народної пісні «Туман яром» взяв за основу обробку Анатолія Пащенка), режисером звукозапису виступив Олександр Ксенофонтов, а обкладинку придумав художник Влодко Кауфман.

До дебютної збірки «Піккардійської Терції» увійшло 11 пісень – усе, що формація створила за два роки, від часу свого заснування. Відкриває альбом знаменитий «Старенький трамвай», який згодом не раз змінював своє звучання.

«Це був час, коли ми були повністю відкриті для світу, і світ приймав нас такими, якими ми були. Ми були молоді, з юнацьким максималізмом бралися за нові пісні, проекти. Нам усе було цікаво! Свій перший альбом записали за місяць», – пригадує незмінний художній керівник «Піккардійської Терції» Володимир Якимець.

На акапельному звучанні «Терції» наполіг керівник «Дзиґи» Маркіян Іващишин.

До першого альбому «Терції» увійшли пісні «Старенький трамвай», «Талісман», «Там, де неба блакить», «Я поїду до моря», «Богдан», «День Святого Валентина», «Туман яром», «Сумна я була», «Гой, гой», «Ой, слаба я», «Горіла сосна».

Послухати цю збірку, а також переглянути раритетні фотографії «Піккардійської Терції» (автори фото: Михайло Дашкович, Євген Кравс та інші) можна у YouTube.

  «Підростеш – побачиш»

Залишити відповідь