Газета "Культура і життя"

086288
Газета "Культура і життя". Підписатися на газету "Культура і життя" з доставкою поштою по Україні.

«Культура і життя» — загальнодержавна українська щотижнева газета. Засновники видання — Міністерство культури України, Центральний комітет профспілки працівників культури України, трудовий колектив редакції. Видавець — ДП «Національне газетно-журнальне видавництво».

Шпальт 16, формат А3, в кольорі.

Заснована 7 жовтня 1923 року під назвою «Література, наука і мистецтво» як додаток до газети «Вісті ВУЦВК». У 1925 році ввійшла до складу газети «Культура і побут», яка видавалася у 1925–1928 роках як додаток до «Вістей ВУЦВК». З січня 1929 року по листопад 1930 року мала назву «Література і мистецтво». Під цією ж назвою виходила в 1941–1944 роках у різних містах — Києві, Ворошиловграді, Москві, Харкові, знову Києві. У 1945–1954 роках мала назву «Радянське мистецтво», у 1955–1964 роках — «Радянська культура». Сучасна назва «Культура і життя» — з 3 травня 1965 року.

Після проголошення незалежності України газета стала офіційним друкованим органом Міністерства культури України. Фінансується з державного бюджету. Редакція газети урочисто відзначила два ювілеї — випуск 4000-го номера (2002 рік) і 90-річчя (2013 рік).

Основні рубрики: «Актуально», «Наголос», «Акцент», «Погляд», «Арт-проект», «Кіно», «Музика», «Театр», «Мистецтво», «Література», «Книжкова абетка», «Музейництво», «Народна творчість», «У місті Лева», «Дитячий світ», «Зворотний зв'язок», «Післямова».

У 2015—2016 започатковані авторські рубрики «Мистецька родина» (редактор — Тетяна Череп-Пероганич), «Фотокраїна» (редактор — Роман Ратушний), «На перехресній станції» (редактор — Любов Якимчук) та ін.

Головний редактор газети  Євген Букет

pdf-архів — issuu.com

"Культура і життя" у Фейсбуці  https://www.facebook.com/uakizh/

Передплатити онлайнПопередня публікація розділу Газета "Кримська світлиця"
Наступна публікація розділу Андрій Курков оцінюватиме «Гірські горизонти»

Any questions?

Please use the following form to request information.

Type the numbers you see in the picture below

code

Reviews

We do not have user reviews on this publication

Write a review