«Різдвяний вечір» від Оксани Мухи: для всіх, хто шанує українські традиції

0146
«Різдвяний вечір» від Оксани Мухи: для всіх, хто шанує українські традиції ― Новини культури України  - Медіа-портал "Культура"

8 січня о 17. 00 та 19. 30 у Львівській опері виступить Оксана Муха.

Концерти Оксани Мухи у Львівській опері – справжнє Різдвяне свято, містерія звуків та образів. У час Різдва, 8 січня 2018 р., співачка запрошує усіх, хто шанує та береже українську традицію, на свої сольні концерти. Початок о 17:00 та 19:30.

Музичне дійство «Різдвяний вечір» - можна чути, споглядати та відчувати усією душею. Колядки і щедрівки, обрамлені теплими, акустичними аранжуваннями звучатимуть у супроводі «Різдвяної оркестри». Ця святкова концертна програма Оксани Мухи - по-новому переосмислене давнє та бережно перенесене у сучасний світ.

Спеціальний гість концертів – октет солістів хорової капели «Дударик».

«Різдвяний вечір» - жива імпровізація від неймовірних музикантів, що аранжуваннями здивують навіть найвибагливішого меломана. Незмінними залишаться оригінальна мелодія коляд, текст, зміст, які закладено віками. Акустична музична подорож перенесе слухача у найнесподіваніші куточки світу.

Оксана Муха розповіла, що «для мене важлива родинна, тепла атмосфера. Різдвяний концерт «біля домашнього вогнища» Святковий і затишний. Мої друзі-музиканти, з якими буду на сцені, – це справжні художники-імпровізатори, і навіть я до кінця не уявляю, якими барвами вони розмалюють колядки цього разу. Але основне, що кожного разу вони дарують нам усім радість і доброту, як і саме свято Різдва», – зазначила співачка і запросила відсвяткувати Різдвяні свята-2018 разом – 8 січня у Львівській опері!

У пісенному доробку Оксани Мухи - найрізноманітніша музика: від автентичної - до сучасної експериментальної. Її вишукана та щира манера виконання приваблює і полонить. У репертуарі співачки  – джазові та ф’южн-експерименти, пісні на вірші поетів-класиків, колискові та медитативні композиції, акапельні твори  та багато іншого.Попередня публікація розділу безБАР’ЄРНЕ мистецтво
Наступна публікація розділу «Об `єм кольору»

Маєте запитання?

Запитуєте - відповідаємо. Напишіть тут Ваше запитання і ми радо поінформуємо Вас про те, що Вас цікавить!

Введіть цифри, які зображені на малюнку

code

Коментарі

До цієї публікації коментарів немає...

Написати коментар