У новому сезоні в Національній опері – парад прем’єр

01251
У новому сезоні в Національній опері – парад прем’єр

149-й сезон Національного академічного театру опери та балету України буде насичений прем’єрами. Про це головний режисер театру Анатолій Солов’яненко розповів для видання «Голос.ua».

«Якщо все складеться успішно, на що дуже сподіваюсь, сезон буде насичений прем’єрами, – поділився головний режисер. – Уже в жовтні відбудуться прем’єри опер «Служниця-пані» Перголезі (режисер – Тамара Трунова – для Тамари це буде дебют на оперній сцені) і «Джанні Скіккі» Пучіні (у постановці головного режисера Одеської опери Оксани Тараненко), у грудні оперна трупа, хор і симфонічний оркестр театру підготують «Реквієм» В.-А. Моцарта (диригент М. Дядюра, хормейстер Б. Пліш)».

У лютому Анатолій Солов’яненко планує поставити оперу М. Римського-Корсакова «Моцарт і Сальєрі». Навесні очікується прем’єра опери Дж. Пучіні «Флорія Тоска», яку режисер створює спільно з М. Дядюрою та сценографом М. Левитською. Ймовірно, у спектаклі братиме участь Людмила Монастирська.

У рамках співпраці з музичним агентством «УХО» Національна опера презентує три сучасні опери: дві від італійських майстрів та одну від українського композитора Максима Коломійця.

«Крім того, ми продовжимо співпрацю з ініціативною групою «Культурний проект», яка створює курс лекцій про оперні твори, а також практику запрошувати всесвітньо відомих оперних співаків», – додав Анатолій Солов’яненко.

Підготувала Людмила Шевченко
Фото з Фейсбук-сторінки Національної опериПопередня публікація розділу Театр Франка привідкрив завісу наступного сезону
Наступна публікація розділу Король розважається...

Маєте запитання?

Запитуєте - відповідаємо. Напишіть тут Ваше запитання і ми радо поінформуємо Вас про те, що Вас цікавить!

Введіть цифри, які зображені на малюнку

code

Коментарі

До цієї публікації коментарів немає...

Написати коментар