КУЛЬТУРА Музеї

Музеї

15

Сьогодні в Сумській області недостатньо уваги приділяється збереженню історичної пам’яті. Закриті всі редакційно-видавничі групи, які досліджували історію політичних репресій на Сумщині, події Другої світової війни, трагічні сторінки голодомору 1932–1933 років

498

24 березня у Києві, в Національному музеї «Меморіал жертв Голодомору» відбудеться відкриття мистецького проекту − фотовиставки «Голодна симфонія»

109

В Каневі планують створити музей трипільського мистецтва.

69

У Музеї гетьманства відбулася презентація першої збірки поета Віктора Єганова «Всім, хто має в душі вишиванку». 

255

З 2 по 26 березня у Києві, в «Мистецькому Арсеналі» триває масштабний виставковий проект Музей новин.

145

Суспільства, які зазнали втрат видатних історичних споруд – значного здобутку мистецтва і культури, предмету національної гордості, – не вагаючись, пішли на відтворення втраченого.

200

Минуло три роки як був Майдан. Минуло, але  не зникло із пам’яті та свідомості українців.

340

У Національному музеї історії України у Другій світовій війні відбулася презентація виставки «Український Схід» та зустріч з її героями і членами їхніх родин.

184

На честь 500-річчя Ієроніма Босха 2016-й був оголошений роком художника.

312

Вчора, 8 лютого, відбулося засідання постійної комісії Київської міської ради з питань культури, туризму та інформаційної політики, на якому депутати погодили перейменувати Київський національний музей російського мистецтва.

1544

За короткий період Національний музей історії України став українським за духом, сучасним за змістом і перетворюється в європейський за формою.

1151

Наприкінці минулого року виповнилося 155 років від дня народження Євгена Чикаленка.

581

В Одесі – на четвертій виставці пряникових виробів «Будиночок казкового героя» – вперше в Україні зробили шоколадний зоотроп і безглютеновий пряниковий будиночок.

289

До 120-річчя вітчизняного кінематографа в Музеї театрального, музичного та кіномистецтва України відкрилася виставка «Український кіногенезис».

Інтернет-магазин

Передплатити видання

Гаряча лінія

"Кримська світлиця" онлайн

Журнал "Mузика" онлайн

 

Афиша - Театр


-

Скільки «Українська національна лотерея» платить податків — державна таємниця?


Те, що держава так ретельно оберігає бізнес «любих друзів президента», наштовхує на думку: а чи взагалі «Українська національна лотерея» сплачує податки до бюджету?..
-

Як «тамада» Януковича зараз кує кадри для української культури


Незважаючи на тісні зв'язки з посадовцями попередньої «злочинної влади», Кулиняк вільно перетинає кордони, а в Україні працює у самому центрі Києва...
-

У Києві хочуть зруйнувати будинок, з балкону якого проголосили Злуку УНР і ЗУНР


У центрі Києва на Софіївському майдані замість будинку, з балкону якого було проголошено універсал про об’єднання УНР і ЗУНР у соборну Україну, хочуть звести багатоповерхівку...
-

В Україні — брак води, а рівень заповненості річок складає 20%


В Україні не залишилося жодного озера чи річки, де б якість води була на рівні першого класу...
-

28 березня: це цікаво знати


Погоду цього дня передвіщають вода і птахи. У давнину помітили: якщо весняна вода тече повільно, то рік очікується важким. Якщо ж у цей день прилітають чайки, то морозів вже не буде...