СУСПІЛЬСТВО Політика і культура

Політика і культура

5673

24 березня у Києві, в Національному музеї «Меморіал жертв Голодомору» відбудеться відкриття мистецького проекту − фотовиставки «Голодна симфонія»

1457

Міністр культури Євген Нищук візьме участь у започаткуванні Всеукраїнської акції "Паростки єднання".

5066

Історія цілком серйозна та в міру небезпечна, принаймні хтось із нас міг би не так легко її пережити, як Жадан. Утім, закінчилася вона потішно.

907

19 лютого о 15:00 Історичний музей запрошує на творчу зустріч “Музика нескорених”, присвячену пам'яті Героїв Небесної Сотні.

4358

У Національному музеї історії України у Другій світовій війні відкриється виставка "Український Схід"

2611

У День Соборності України Громадський комітет премії ім. Якова Гальчевського «За подвижництво у державотворенні» назвав її лауреатів 2017 року.

16662

21 грудня у Національному заповіднику «Софія Київська» відбулася зустріч Міністра культури України Євгена Нищука з Міністром культурної спадщини та культурної діяльності і туризму Італії Даріо Франческіні. 

23011

Кобзар, заслужений артист України, композитор, поет, мистецтвознавець, великий патріот України Тарас Компаніченко розповідає про війну на культурному фронті і згуртованість нації, про патріотизм і виховання молодого покоління, про Майдан і війну на Донбасі.

1677

21 листопада о 19.00 у Колонній залі ім. М.В.Лисенка Національної філармонії України урочисто відкриється ХІ Міжнародний фестиваль мистецтв "Діалоги культур".

1292

В рамках кампанії "Ув'язнені за мистецтво" актор Джонні Депп підтримав незаконно ув'язненого в РФ українського режисера Олега Сенцова.

1302

В Міністерстві культури України відбулося перше засідання Ради з питань культурно-мистецької освіти.

23184

У Вінниці проходить перша всеукраїнська науково – практична конференція для міських голів малих міст України.

13040

Київський міжнародний кінофестиваль «Молодість» нагородив переможців.