Актуальні новини

Що робити з речами покійних

Рано чи пізно хтось із близьких людей переходить в інший світ, світ духів. Це важкий час для живих, пов’язане крім іншого з дотриманням безлічі ритуальних практик: похоронів, поминок, сороковин, роботою над відкритими дзеркалами.

Що робити з речами покійних

Коли всі поминальні обряди завершуються, настає пора розібратися з речами покійного. Одні бояться зберігати ці речі, і вважають за краще спалити. Хтось навпаки береже їх, в пам'ять про померлу людину. Але що робити з речами покійного правильно, а що ні? Про це і поговоримо.

Енергетика речей покійного

Перш ніж говорити про енергетику речей, варто звернути увагу, що їх можна умовно розділити на дві категорії:

Вбираючи енергію смерті.

Не вбирають енергію смерті.

До першої групи належать речі, якими людина користувався безпосередньо перед смертю. Це можуть бути натільні прикраси, одяг, постільна білизна, дзеркала в його кімнаті. Якщо їх захочеться залишити, то потрібно не забути почистити їх, випрати, по можливості окурити чортополохом або полином срібним.

До другої групи належать речі, які належать померлій людині, але перед смертю він з ними не контактував. Наприклад, старий мобільний телефон, велосипед, речі куплені для нього, але не ношені.

Якщо речі не входять в список «заборонених до передачі іншим людям», то важливо запам'ятати:

Передавати іншим людям їх можна тільки через 40 днів після смерті. До сороковин душа живе вдома, і речі не варто чіпати. Інакше душа буде мучити тих, кому дісталися її речі.

Речі потрібно роздати не одному, а кільком людям. Так енергетика розподілиться рівномірно.

Все, що було на людині в момент смерті повинне бути спалене, особливо нижню і постільну білизну.

Кожного кому дісталася річ померлої людини потрібно попросити пом'янути його добрим словом. Так душі буде легше.

По можливості потрібно позбутися від усіх речей. На пам'ять собі слід залишити фамільну річ.

Особливо дорогі речі залишити в пам'ять про загиблого можна, але не варто контактувати з ними кожен день. Краще сховати їх у затишне місце, діставати в дні пам'яті: день народження померлого, поховання, інші пам'ятні дати.

Перед передачею речей їх по можливості потрібно почистити або попрати. Бажано проводити прання в холодній проточній воді.

  Регіна Тодоренко відверто розповіла про проблеми в родині

Якщо чоловік залишив заповіт, причому неважливо письмово або усно, і згадав, що саме він хоче зробити зі своїм майном – треба вчинити так, як велів покійний. Не виконати волю покійного означає навести на себе його гнів, і разом з тим великі проблеми.

Гроші померлого теж варто розцінювати як річ, що належить особисто йому. З них обов'язково повинна бути сплачена десятина на благодійність. Таким чином, гроші відмиваються від енергії смерті, і їх можна буде почати використовувати на благо живих.

Ліжко

Мається на увазі будь-яке спальне місце (крісло, розкладне ліжко, диван) на якому помер чоловік, або лежав під час хвороби. Такий предмет бажано викинути. Гарного сну на ньому не буде: будуть снитися кошмари, приходити уві сні померла людина, мучити головні болі і безсоння.

Продавати такий диван також заборонено. Це буде рівносильно наведення порчі на людину, адже навіть чужим людям диван з енергетикою смерті нічого хорошого не принесе. За це послідує негайна розплата, гроші з продажу призведуть до нещастя.

Якщо можливості викинути його немає, на ньому варто замінити матрац, спалити постільну білизну, продезінфікувати. Саму ліжко треба обійти сім разів за годинниковою стрілкою, з церковної свічок у руках, говорячи при цьому:

«Смерть піде – морок у сні ні до кого не прийде».

Можна запросити священика або магічного практика для очищення всього простору.

Фотографії

Зображення померлих людей не несуть ніякої позитивної інформації. Незважаючи на те, що століттями було прийнято розвішувати портрети покійних по всій кімнаті, сьогодні це роблять усе рідше і рідше.

Головне зображення – у жалобній рамці з стрічкою, повинно стояти під час похорону біля могил, після 40 днів будинку. Таке зображення на 40-е добу відноситься на кладовищі, там же його і треба залишити.

Якщо бажання розмістити в будинку зображення померлу людину досить сильне, потрібно піддатися своєму внутрішньому чуттю і зробити це. Для цього підійде виключно прижиттєве фото, зроблене до хвороби (якщо вона стала причиною смерті) або за 6 місяців до смерті (якщо вона була природною або навпаки несподіваною). Заборонено розміщувати зображення в спальні і на кухні.

  День Марії Магдалини 4 серпня: історія, традиції та прикмети свята

Всі інші фотографії потрібно зберігати у спеціальному альбомі. Викидати їх неприпустимо. Навіть якщо зображені на фотографіях люди не знайомі, їх потрібно зберігати. По можливості знайти тих, хто знав зображених на них людей, і готовий залишити ці зображення у себе. Знімки померлих і живих разом зберігати небажано.

Годинник

Годинник як ніщо інше зберігають енергетичний слід людини. Дуже часто вони зупиняються в той момент, коли їх власник помирає. Зберігати їх, і використовувати надалі варто лише в тому випадку, якщо їх власник прожив хороше життя, і помер своєю смертю.

Взявши собі годинник нещасної людини, можна отримати разом з цим і його прижиттєві проблеми і істотно прискорити час своєї смерті.

Існує практика забору собі чужого часу. Їй користуються чаклунів. Якщо людина померла раніше свого терміну, внаслідок помилки, то він не дожив відміряну йому час. Чаклун – чорнокнижник забирав ці годиники, проводив ритуал на перехресті і все непрожитое людиною час додавав до свого. Далекій від магії людині цей ритуал проводити категорично заборонено.

Прикраси

Коштовності часто є фамільними, і після смерті людини їх передають у спадок. Але є ситуація, при якій робити це заборонено. У тому випадку якщо за життя людина займалася чаклунством, причому не має значення чорним або білим, його прикраси таять в собі частину його магічної сили.

Ці коштовності передаються тому, кому перейшов дар від померлої людини. Визначити це не складно, якщо дар передається по одній з ліній через покоління. Продавати прикраси померлих магів заборонено. Таким чином, можна навести біди на весь рід (мається на увазі рід тих, хто продав прикраса).

Побутова техніка і гаджети

Пральна машина, мікрохвильова піч, планшет, ноутбук та інша техніка не несе енергетики людини. А мобільний телефон щільно пов'язаний з людиною, адже він часто контактував з голим тілом (вухо при телефонному дзвінку, пальці, якщо телефон з сенсорним екраном). Мобільний телефон потрібно покласти в могилу разом з людиною. Якщо мобільний був у людини менше року, його можна залишити.

  Від «Землі» до «Тартюфа»

Що робити з речами померлої дитини

Зовсім інакше справи йдуть з речами померлих дітей. Смерть дитини – неприродний процес. Саме тому на їх речі накладається особлива енергетична печать. Душі дітей не йдуть із землі на 40-у добу. Несформировавшаяся душа не усвідомлює факт своєї смерті, і дуже часто застряє в світі живих, блукаючи по ньому.

Якщо душі дитини хтось допоможе – вона йде в світ душ, де знаходить спокій. Але бути впевненим на 100% що душа дитини дійсно пішла не можна. Тому, вирішивши роздати дитячі речі, треба розуміти, що дух дитини може слідувати за цими речами, і якщо вони потраплять до рук іншої дитини, душа почне приходити до нього, грати з ним. В кінцевому підсумку є ризик, що померла дитина потягне свого живого друга за собою на той світ.

У разі смерті дитини, з його речами слід поступити наступним чином:

Весь особистий одяг (шкарпетки, майки, штани) потрібно спалити. Просто викинути його в сміттєвий бак буде недостатньо. Є ризик, що цей одяг знайдуть особи без певного місця проживання, і будуть носити.

Іграшки дитини категорично заборонено передавати іншим дітям: в дитячі будинки, малозабезпеченим сім'ям. На іграшках осяде вся негативна енергетика проблем дитини. Особливо якщо перед смертю він чим-то хворів, або просто інтуїтивно відчував приближающеюся смерть. Новий власник іграшок візьме на себе весь цей негатив, це може призвести до хвороб і навіть до смерті.

Якщо загинула старша дитина, його особисті речі, особливо одяг, заборонено передавати молодшим дітям. В іншому випадку це може внести корективи в долю молодшого дитини, він візьме на себе всі тяготи долі старшого.

Чим менше залишиться речей, якими користувалася померла дитина, тим легше дитині буде усвідомити свою смерть і піти у світ духів. Так само рекомендується негайно очистити кімнату дитини від усього того, що може його туди притягти. Залишаючи кімнату померлої дитини незайманою, батьки лише терзають його душу і не дають знайти спокій.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Підпишіться на новини «UkrMedia» в або .

Залишити відповідь