Актуальні новини

ArtWinery Bar&Shop: новий формат закладів у самому центрі Львова

ArtWinery Bar&Shop

Зустрічайте новий європейський формат закладів after work з ігристим – ARTWINERY BAR&SHOP. Перший заклад вже відчинив свої двері в українській столиці гастрономії – у Львові. Саме тут у самому серці міста львів’яни та гості міста зможуть провести чудовий післяробочий вечір в компанії наших кращих ігристих вин та придбати їх з собою.

Бар-магазин знаходиться на вулиці Староєврейській, 8 біля площі Ринок. Він виконаний у класичному, але при цьому по-львівські колоритному дизайні. Формат закладу відповідає наймоднішим європейським трендам – «келих ігристого після робочого дня», саме тому він розрахований на невелику кількість гостей.

ArtWinery Bar&Shop

«Ми завжди відслідковуємо всі міжнародні тренди та інтегруємо їх в Україні. Так, до цього ми першими з вітчизняних виробників відкрили суто європейський формат закладів «шампань-барів» у найпопулярніших торговельно-розважальних комплексах столиці. А от тепер after work. В ARTWINERY BAR&SHOP ви зможете розслабитися після насиченого тижня самостійно або у колі друзів та колег з келихом улюбленого ігристого. Наші консультанти-сомельє підберуть під ваші побажання кращі ігристі або проведуть вам цілу дегустацію», – прокоментував Ігор Толкачов, генеральний директор компанії ARTWINERY.

ARTWINERY BAR&SHOP чекає на відвідувачів щодня з 10:00 до 24:00.

А вже найближчим часом компанія має наміри відкрити мережу закладів у великих містах України.

ArtWinery Bar&Shop

  19 вересня — Михайлове диво: історія, традиції та прикмети свята

Залишити відповідь