У вівторок, 27 квітня, було проведено повторний конкурс на посаду виконавчого директора Українського культурного фонду. За рішенням Наглядової ради УКФ цю посаду посів Владислав Берковський, набравши 6 голосів. Загалом на конкурс подали документи 19 кандидатів. Після проведення технічного відбору пакетів документів кандидатів, до фінальної частини конкурсу дійшло 12 кандидатів.
Відповідно до регламенту Наглядової ради, відбулися відкриті співбесіди з кандидатами та обрання виконавчого директора Фонду шляхом голосування. Після цього Берковський набрав 6 голосів, Ірина Осадча, яка зараз виконує обо’вязки голови фонду – 3. Усі інші голосів не отримали. Голова Наглядової ради запропонувала звернутись до міністерства із проханням призначити новообраному директору випробувальний термін. Рада цю пропозицію підтримала.
@media (max-width: 640px) {
#mobileBrandingPlace1518085 {
padding-bottom: 56.21%;
z-index: 9;
}
.simple_marketplace_news_list #mobileBranding1518085{
margin: 0!important;
}
}
Нагадаємо, що 24 березня Наглядова рада на своєму засіданні не змогла обрати виконавчого директора фонду – жоден із претендентів на посаду не набрав більшості голосів.
Загалом на участь у конкурсі подалося десятеро учасників, з них двоє – Вікторія Шторм та діюча директора УКФ Юлія Федів – відмовилися від участі та відкликали свої документи перед другим туром.
Хто такий Владислав Берковський?
Владислав Берковський (43 роки) на момент конкурсу є директором Центрального державногокінофотофоноархіву України ім. Гордія Пшеничного. Він народився у 1977 році в Одесі.
Навчався у Острозькій академії (закінчив у 2000 р.) та Національні академії академія державного управління при Президентові України (зкінчив у 2012).
Берковський – дослідник економічної історії України XV-XVII століття, архівіст, кандидат історичних наук (2010), doktor nauk humanistycznych (2006).
Був членом колегії, науково-методичної ради та редакційно-видавничої ради Державної архівної служби України
Є членом Експертно-фондової ради з питань безоплатної передачі вилучених або конфіскованих культурних цінностей, обернених відповідно до закону в дохід держави при Міністерстві культури та інформаційної політики України.
З мотиваційного листа: «Маючи за плечима досвід роботи з кіноспільнотою, музейною, архівною та театральною сферами, участь в організації та проведенні заходів для студентської та учнівської молоді, участь у заходах з промоції української культури та історії закордоном, вважаю, що гідно зможу очолити провідну вітчизняну державну установу, діяльність якої спрямована на розвиток національної культури та мистецтва».