Актуальні новини

Телемарафон “Вибори-2012” транслюватиме 5 канал наживо в YouTube

Телемарафон «Вибори 2012» на «5 каналі» розпочнеться 28 жовтня о 07:00 і триватиме щонайменше упродовж доби. Весь телемарафон наживо транслюватиметься в  YouTube. Про це повідомляє прес-служба каналу.

«5 канал» стане першим телеканалом в Україні, який застосує цю технологію, відзначається в прес-релізі.

Трансляція розпочнеться з 7-ї ранку  за адресою www.youtube.com/5channel.

Як наголошують на каналі, завдяки трансляції на YouTube – телемарафон можна дивитися не тільки по телевізору або на комп’ютері. Трансляція буде також доступна з будь-якого мобільного пристрою – на всіх планшетних ПК та смартфонах з ОС Windows, iOS, Android та Symbian і з будь-якої точки планети.

Сергій Білоусов, Agency of Internet Rights – офіційний партнер YouTube каже: «Спільно з 5 каналом проведемо онлайн-трансляцію інформаційного телемарафону «Вибори-2012». Завдяки новішим розробкам YouTube, мільйонам українців у всьому світі буде забезпечена можливість спостерігати за виборами в реальному часі».

Ефір «5 каналу» обіцяють наповнити тематичними сюжетами, оперативними повідомленнями у випусках новин про перебіг голосування у різних регіонах країни.

Як зазначається в прес-релізі, з 14:00 розпочнуться тематичні гостьові студії з експертами: хід голосування, роль соціологів, українські вибори у світі.

З 17 години марафон перейде у формат ток-шоу у павільйоні «5 каналу». Перебіг подій на виборах, програми партій та кандидатів, порушення, створення більшості – теми обговорення із лідерами п’яти ключових політичних сил, представників громадськості та оцінок експертів.

Ведучі марафону Яна Конотоп, Святослав Цеголко, Сергій Дорофеєв, Роман Чайка планують, що тривалість марафону залежатиме від насиченості поствиборчих подій.

Джерело: День

  КСУ визнав конституційною заборону російських фільмів і телепередач

Залишити відповідь