Рятує планету за допомогою гумору.

Джейсон Момоа зарекомендував себе як активний борець за природу, вступаючи проти використання пластикових пляшок. Він заснував власну компанію під назвою Mananalu, що займається виробництвом води в алюмінієвих банках, увагу до якої залучив поголивши свою знамениту бороду в пустелі. В цей раз 39-річний актор вирішив привернути увагу до проблеми використання пластику за допомогою гумору і колишнього рестлера Мада, інформує .

Джейсон Момоа взяв участь у соціальній рекламі організації Lonely Whale, спрямованої на боротьбу з використанням пластикових пляшок.

В одному з фрагментів ролика, Джейсон Момоа виходить з магазину і вибиває з рук пластикову пляшку у хлопця, який в цей момент п'є з неї воду.

Після цього актор продовжує йти зі словами: "Неважливо, як ви споживаєте воду, поки ви робите це без використання одноразового пластику".

Потім він вибиває пластикову пляшку у іншого хлопця, якого зіграв рестлер Мада.

Дивлячись йому в очі Джейсон зухвало запитує: "Що?"

На наступному кадрі актор вже лежить у ванній, притуливши келих з льодом до свого побитого обличчя.

"Існує так багато альтернатив, які ви можете використовувати", — говорить Джейсон беручи в руки багаторазову пляшку, щоб наповнити склянку водою.

"Для нашої планети і майбутніх поколінь, які залежать від неї", — продовжує актор, цокаючись келихами з рестлером.

"Тому, будь ласка, припиніть використовувати одноразові пластикові пляшки з водою", — закінчує Джейсон, роблячи ковток води.

Фрагмент реклами з участю Джейсона Момоа, заради якого ми всі тут зібралися.

Син Джейсона Момоа повторює за татом:

Повна версія соціальної реклами Lonely Whale проти використання пластикових пляшок:

"Якщо вам подобається смак вічності, то вам також сподобається смак води в пластикових пляшках", — на самому початку ролика вимовляє Зої Дешанель, яка також взяла участь у зйомках реклами.

  Відома співачка Тіна Кароль розповіла, про який подарунок на День народження мріє її син

Сьогодні весь світ відмовляється від пластику, використовуючи багаторазові ємності, алюмінієві банки, паперові соломинки для напоїв, паперові пакети і т. д. Ми підтримуємо цю ініціативу і теж закликаємо вас, якщо не відмовитися від пластику, то хоча б використовувати його як можна менше у вашому повсякденному житті.

І так, не варто вибивати пляшки з рук у незнайомих вам людей, інакше ви знаєте, що може статися далі.