Сьогодні читають змову проти Дев'яти Злісних Напастей!

12 травня в православ'ї вшановують преподобного Мемнона Чудотворця. У народному календарі дата отримала назву день Мемнона Цілителя, Мемнон — дев'ять напастей геть, інформує .

Хто такий святий Мемнон?

В юному віці Мемнон став християнським подвижником. Щоб досягти перемоги духу над плоттю, багато працював, постив і молився. Завдяки подвижництву отримав сан ігумена монастиря і дар прозорливості.

Відомі вчинені ним дива, коли по молитві Мемнона загинула вся сарана, яка губила селянські посіви, або водне джерело, яке відкрилося в пустелі; команда корабля, який зазнав аварії, стала кликати на допомогу святого і була врятована.

Обряди й традиції цього дня

12 травня — день невдалий, краще не починайте сьогодні ніяких нових справ і не приймайте важливих рішень. Намагайтеся у відносинах з оточуючими проявляти дружбу і милосердя.

Нікому не розповідайте сни, побачені в ніч на 12 травня, вони сьогодні віщі.

У день Мемнона Цілителя займіться приготуванням настоянок лікарських рослин (подорожника, кропиви, мати-й-мачухи).

Щоб позбутися від дев'яти злісних напастей, прочитайте сьогодні спеціальні замовляння

12 травня також згадують дев'ять мучеників Кизичеських. Це група святих (Феогнід, Філімон, Руф, Фавмасій, Антіпатр, Федот, Феостіх, Магн і Артем), яка в малоазійському місті Кизик проповідувала християнську віру і прийняла за це мученицьку смерть.

В кінці III століття в місті переважало язичницьке населення, а святі, які прийшли з різних місць, стали вести проповіді. Їх заарештували, піддали тортурам, але, не домігшись відмови від Христа, обезголовили.

Благочестивий житель міста викупив тіла святих і відав землі. Пізніше на честь дев'яти мучеників Кизичеських був споруджений храм і туди перенесли їх мощі.

Багато людей отримували зцілення від чудотворних мощей, найбільше мученики допомагають при епідеміях і тілесних хворобах. А в їх день читають спеціальні замовляння на позбавлення від дев'яти злісних напастей.

  Володар «Оскара» Мішель Хазанавічус передав Україні 250 тисяч євро

Змова 1

Щоб відвести від родини лихі напасті, треба стати на порозі будинку, повернувшись спиною до вулиці, і тричі прочитати замовні слова:

«Господи, відведи дев'ять стріл від мене — від води, суду і вогню, від петлі, ножа і злодія, від злісного наговору, від посягання на тіло і кров, і від псування на кров. Амінь».

Змова 2

Якщо людина хворіє, рано-вранці на зорі необхідно прочитати над нею наступну змову:

«Прошу тебе, Господи, зроби так, щоб раба Божого (ім'я) не сліпило, не млоїло і не пекло, не ламало, не в'язало, не трясло, з ніг не валило, не морозило і в сиру землю не звело. Міцніше заліза моє слово, адже залізо іржа поїдає, а моє слово і від жита захищає. Закриваю слово моє на 77 замків, запечатую і в море-океан кидаю. Амінь».

Змова 3

Ще одна змова допоможе позбутися від усіляких життєвих неприємностей:

«Мученики Кизичеські, допоможіть, від бід і напастей мене захистіть. Щоб не знала я, раба Божа (ім'я), страшних втрат і житейських поневірянь, відчаю пекучого і ридання, спокуси та потьмарення розуму, самотності та злої чарівності, втрати душевної радості. Дайте життя мені прожити в душевній чистоті та моральному добробуту. Амінь».

За народними повір'ями 12 травня — не сприятливий день для народження людини, її уготовано в житті дев'ять випробувань.

Для посилення власної сили та енергетики зробіть протягом дня дев'ять добрих вчинків.

Народні прикмети 12 травня

Якщо на Мемнона літає багато хрущів, значить, літні місяці будуть посушливі.

Шквалистий вітер раптово піднявся 12 травня, значить, в найближчі дні очікуються тривалі і сильні зливи.