Актуальні новини

10 найочікуваніших продовжень серіалів

ZAXID.NET уже розповідав про те, які нові серіали стартують (чи уже стартували) цієї осені. Проте саме восени, після літніх канікул, виходять нові сезони старих проектів. Цього разу поговоримесаме про них. Тож друга серія нашого серіалу розповідає про продовження. Саме восени стартують нові сезони улюблених проектів. Щоб не пропустити щось важливе, розповідаємо про десятку прем’єр.

«Паперовий будинок»

@media (max-width: 640px) {
#mobileBrandingPlace1526714 {
padding-bottom: 56.21%;
z-index: 9;
}

.simple_marketplace_news_list #mobileBranding1526714{
margin: 0!important;
}
}

Прем’єра 3 вересня, 5 сезон

Грабіжники, що є мегапрофесіоналами у своїй справі, знову у справі. Після пограбування Державного монетного двору та Банку Іспанії вони знову планують нову битву з урядом. Банда Професора провела у банку Іспанії уже 100 годин, прагнучі забрати в уряду як найбільше грошей. За стінами банку триває підготовка до штурму. Фінальний сезон (на головному фото) має розповісти про те, що вдалось героям. А головне, чи вдалося їм вижити.

«Мільярди»

Прем’єра 5 вересня, 5 сезон

Пандемія обірвала п’ятий сезон на півслові. Його не встигли дозняти. Нарешті решта епізодів повертається в ефір. Двобій міжфінансистом у виконанні Деміена Льюіса тапрокурором (Пол Джаматті) триває. А тим часом серіал уже продовжений на шостий сезон.

«Американська історія злочинів. Імпічмент»

Прем’єра 8 вересня, 3 сезон

Один із найпопулярніших продюсерів Раян Мерфі продовжує видавати все нові і нові історії. В «Американській історії злочинів» ми вже бачили дві реальні історії: вбивство Джані Версаче та суд над відомим футболістом-вбивцею О. Джеєм Сімпсоном.

Цього разу ми побачимо скандал з 42-м президентом США Біллом Клінтоном та з однієї з стажерок Монікою Левінські.

«Люцифер»

Прем’єра 11 вересня, 6 сезон

Завершальний сезон пригод Люцифера, що став, за чутками, найдорожчим за весь період існування серіалу.

  Катя Осадча показала нове фото з тримісячним сином

Нагадаємо, «Люцифер» – американський телесеріал, заснований на серії коміксів Ніла Ґеймана та Майка Кері «Пісочний чоловік». Люцифер, ексцентричний король демонів, засумував на своєму троні та вирішив відвідати Лос-Анджелес, де згодом стає консультантом з розслідувань убивств у місцевому поліцейському управлінні.

«Статеве виховання»

Прем’єра 17 вересня, 3 сезон

Проблеми учнів середньої школи англійського містечка Мурдейл тривають. Кожен новий сюжетний хід, як правило, починається зі сцени сексу, позначає проблему, яку доведеться вирішувати головному герою. Сексуальні проблеми підлітків стають тлом для висвітлення глибших питань дорослішання, прийняття власної індивідуальності, етичного вибору, пошуку сенсу життя. У серіалі грає зірка «Секретних матеріалів» Джилліан Андерсон.

«Ранкове шоу»

Прем’єра 18 вересня, 2 сезон

Перший сезон був присвячений домаганням на робочому місці в колективі найпопулярнішого ранкового шоу. Американці згуртувалися перед обличчям грізного ворога та викинули його зі студії, процвітанню якої він віддав багато років. Що трапиться у новому сезоні?

На початку справи у UBA йдуть погано. Алекс залишила «Ранкове шоу», на заміну їй в пару до Бредлі ставлять іншого ведучого – Еріка. Але з поставленим завданням вони не дають раду: рейтинги падають. На самому каналі люди звільняються, колектив свариться. І тоді виконавчий директор UBA Корі Еллісон намагається вмовити Алекс повернутися.

«Спадкоємці»

17 жовтня, 3 сезон

У «Спадкоємцях» йдеться про родину Роїв, власників медіаконгломерату Waystar Royco. Логан Рой відчуває погіршення свого здоров’я. Його четверо дітей готуються до майбутньої боротьби за владу, щоб отримати посаду свого батька.

У продовженні одного з найкращих серіалів останніх років війна за владу триває. Логан Рой не хоче віддавати крісло нікому зі своїх спадкоємців, а в цей час медіа-імперію намагаються захопити ззовні. До акторського ансамблю приєднався Едріан Броуді.

  10 найочікуваніших фільмів Берлінського кінофестивалю

«Декстер»

Прем’єра 8 листопада, 9 сезон

Те, на що так довго чекали шанувальники одного із найдивакуватіших серійних вбивць, нарешті відбулось!

Несподіване воскресіння популярного телеманьяка обіцяє ще багато сюрпризів. Творці обіцяють врахувати та виправити усі помилки, які вони допустили в попередньому фіналі. Повернуться старі герої, навіть ворог Декстера Трійця.

Дія відбувається через 10 років після закінчення восьмого сезону. Декстер Морган переїхав у вигадане передмістя Нью-Йорка, Айрон Лейк. Він повністю придушив свою стару сутність вбивці, відкрив магазин інструментів та зустрічається з місцевоюначальницею поліції, Анджелой Бішоп. Однак потім в містечку починають відбуватися вбивства, і Декстеру доведеться згадати минуле.

«Велика»

Прем’єра 19 листопада, 2 сезон

Продовження абсурдистської комедії про імператрицю Катерину II. Ця альтернативна історія дуже смішна та дуже цинічна. До чудового акторського ансамблю додалась Джилліан Андерсон у ролі матері Катерини, німкені Йоганни.

Після того, як Катерині Великій вдалося змістити з престолу свого чоловіка Петра, вона зайняла місце правительки величезною державою. Такою є реальна історія, а от що вигадають непередбачувані автори серіалу, побачимо.

«Гаряча зона: Сибірська виразка»

Прем’єра 29 листопада, 2 сезон

У 2019 вийшов серіал «Гаряча зона», присвячений вірусу Ебола і відважним американцям, які вступили в сутичку з невідомою хворобою. А вже у 2020 році вірус став у. світі головною темою не лише у кіно, а й у житті. Тож виробники вирішили зробити новий сезон (а по суті новий серіал), який буде присвячений знаменитій історії з розсилкою листів зі спорами сибірської виразки.

Залишити відповідь