Актуальні новини

10 весільних традицій зі всього світу, які передрікають удачу

Ми всі знаємо які у нас традиції на весілля, але цікаво, що передрікає щасливий шлюб закордонним нареченим?

Ви можете захотіти включити і ці традиції у святкування своєї радісної події, щоб збільшити шанси на життя у любові і щасті, бо навіть найбільш любляча пара може використати трохи додаткової удачі, інформує .

Дата має значення у Китаї

Вибір дати є важливим весільним обрядом в Китаї і саме це встановлює основу для всього, що буде слідувати далі. Виберіть правильну дату, і тоді ваш шлюб має бути успішним, проте, якщо вибрати неправильну дату, то така пара не має шансів. Коли обирають дату весілля, пари завжди консультуються з китайським монахом, ворожкою чи китайським календарем, щоб переконатися, що весілля припадає на сприятливий день. Знання того, яких дат варто уникнути, і яких пір року остерігатись, є невід'ємною частиною процесу, який значною мірою залежить від дня народження нареченої. Вважається, що правильна дата весілля приносить весільну удачу, а також сприяє успіху шлюбу.

Дощ у день вашого весілля символізує удачу в Індії

Індійські весілля завжди барвисті, радісні, і щасливі настільки, наскільки гості можуть це зробити. Трохи удачі може припасти на кожну пару, але в Індії, коли у цей день йде дощ, то вона просто ллється. Згідно з індуїстською традицією, дощ у день весілля – це удача. В Індії наречених фарбують в спеціально розроблені візерунки з хни. Чим темніше чорнило, тим більше буде удачі. Гості на індійських весіллях нічого не залишають на випадок. Незважаючи на те, чи йтиме дощ або світитиме сонце, вони самі посипають ароматними пелюстками троянд та іншими квітами заручену пару, тому двоє просто змушені будуть мати успіх на все життя разом.

  Слава Камінська опублікувала фото, яке присвятила тим, хто ображає її в коментарях

Кожен хоче шматочок в Іспанії

В Іспанії удача у день весілля може перекинутися на ваших найкращих друзів. Краватка нареченого розрізається на шматки і продається на аукціоні його друзям. Це приносить удачу кожному, хто отримує шматок. На багатьох іспанських весіллях люди роблять те ж саме з підвязкою нареченої.

Ірландські наречені – це все про підкови

Настільки, наскільки відомою може бути удача ірландців, досвідчені наречений і наречена на Смарагдовому острові нічого не залишають на самотік, коли справа доходить до весільної удачі. В Ірландії наречені об'єднують невелику підкову у свій ансамбль для удачі. Ви можете помітити, що вона прикріплена до весільного плаття, або додана до букету нареченої. Незалежно від того, наскільки бурхливим може стати святкування, ірландські наречені завжди пам'ятають, який кінець підкови має бути піднятим доверху. Форма U завжди повинна бути звернена вгору. Таким чином, вона зберігає всю удачу.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Одруження в Єгипті вимагає обіймів та притискань

Єгипет є батьківщиною легалізації союзів, тепер відомих як шлюби, між двома людьми, але, на щастя, один єгипетський весільний звичай не поширився по всьому світу. У Єгипті наречені зазвичай притискаються до кожної жінки, котра є гостем на весіллі. Хороші часи!

Англійські наречені плетуть павутину

В Англії, якщо ви маєте арахнофобію, вам доведеться вибирати між нещасливим шлюбом і самотнім життям. Удача тут вимірюється в павутині. Якщо ви знайдете павука, який повзає де-небудь на сукні нареченої, пара обов'язково матиме успіх. Цей звичай змушує вас, безумовно, бажати уникнути запрошувати жартівників на весілля!

Тайські пари зв'язуються разом

На тайських весіллях не існує жодних обітниць, де наречені урочисто присягаються один одному, але удача і тут знаходить шлях до нареченої і нареченого. Успіх забезпечується багатьма способами, починаючи з вибору дати весілля. Щоб переконатися, що пара вибирає щасливу дату, і час дня, щоб одружитися, вона консультується з астрологами. У той самий день, запрошують ченців, які бажають парі удачі і дають їй щедрі благословення на щастя, за умови, що вона зробить пожертвування за такі заслуги. Після церемонії гості пари зав'язують саї сін (білі ниті) на зап'ястях пари, які призначені для того, щоб закохані не знімали їх протягом трьох днів. Якщо пара дотримується ритуалу і не знімає саї сін, то шлюб цих людей матиме удачу назавжди.

  Шалене порно, невдала відпустка

Мексиканські наречені мають секрет

Мексиканські весільні обряди, як правило, глибоко релігійні, і наречені завжди носять біле, але добра весільна удача забезпечується барвистою річчю, хоча і в прихований спосіб. Наречені вшивають три стрічки в білизну на щастя, і вдягають їх таємно в день весілля. Стрічки червоного, синього та жовтого кольорів, що представляють собою пристрасть, фінансову стабільність і достаток на столі. Ніхто не бачить удачливих стрічок, поки наречена не відкриє їх своєму нареченому, коли вони будуть наодинці, після того, як відбудеться церемонія.

Італійські наречені отримують солодкі ласощі

Багато традиційних (або забобонних) італійських наречених дотримуються давнього ритуалу до весілля, для гарної весільної удачі та родючості. У ніч перед весіллям наречена одягає зелене плаття. Вона не бачить свого нареченого до наступного ранку, вибираючи замість цього провести ці години з батьками або іншими членами сім'ї. Італійські молодята також дарують своїм гостям невеликі подарунки, за додаткову весільну удачу. Вони називаються конфетті бомбоніера, і, як правило, це мигдаль з цукром в маленькому мішечку. Кожен мішечок містить непарну кількість мигдалю (сім чи дев'ять). Якщо у мішечок потрапляє випадково парне число цукерок, то удача зменшується.

В'єтнамські наречені бачать червоне

Ніяких білих весіль! Червоний колір, який символізує удачу, є кольором, який вибирають для одягу та декору на в'єтнамських весіллях. Не залишивши нічого на випадок, сім'я нареченого навіть їде до батьківського будинку нареченої, несучи вино, фрукти і торт, загорнуті в червоний папір і представлені на червоних підносах.

Підпишіться на новини «UkrMedia» в або .

Залишити відповідь