Нікому не розповідайте сни, побачені в ніч на 12 травня, вони сьогодні віщі.

У православному світі 12 травня день пам’яті преподобного Мемнона Чудотворця. У народному календарі дату називають Мемнон — дев’ять напастей чи день Мемнона Цілителя, інформує Ukr.Media.

Ким був преподобний Мемнон?

З юності Мемнон дотримувався християнської віри і вів подвижницький спосіб життя. Він дуже важко працював, багато часу проводив у молитвах і постах, щоб здобути перемогу духа над плоттю.

Завдяки подвижництву Мемнон був обраний ігуменом в монастирській обителі, а Господь нагородив його прозорливим даром.

Святий прославився здійсненням безлічі чудес. Одного разу в морі зазнав аварії корабель, і команда молилася Мемнонові з закликами про допомогу. Чудесним чином судно залишилося цілим, а моряки живими.

Відомо, як з допомогою молитов Мемнон в пустелі відкрив водне джерело, а в інший раз згубив всю сарану, яка знищила посіви селян.

Які на цей день існують традиції і обряди?

На Русі в цей день займалися виготовленням цілющих засобів, використовуючи зібрані і висушені лікарські трави (кропиву, мати-й-мачуху, подорожник).

У ніч на 12 травня приходять віщі сновидіння, тому не розповідайте їх нікому.

Для прийняття відповідальних рішень і для початку важливих справ 12 травня — несприятлива дата. Намагайтеся зробити це заздалегідь або перенести на завтрашній день.

У спілкуванні з оточуючими будьте особливо милосердні і доброзичливі.

Наші предки дату 12 травня вважали не щасливою для появи людини на світ. Говорили, що на життєвому шляху її уготовано дев’ять випробувань.

Позбавтеся від напастей з допомогою магічних замовлянь!

12 травня також згадують дев’ять Кизичеських мучеників. Ці святі жили в III столітті і проповідували християнську віру в Малій Азії в містечку Кизик. Там мешкало дуже багато язичників, а святі, які прийшли в місто з різних місць, доносили до людей віру Христову.

  День працівників місцевої промисловості в Україні — 2 червня

Жорстокий імператор примушував святих відректися від християнської віри, але отримав відмову. За це вони були піддані арешту, тортурам і мученицькій смерті (їм відтяли голови мечем). Одному благочестивому городянину вдалося викупити тіла мучеників і поховати їх.

Пізніше в Кизику побудували храм на честь пам’яті про цих святих, там тепер і покояться їхні мощі, які володіють чудодійною силою. Багато людей отримали зцілення біля мощей Кизичеських мучеників. При багатьох хворобах вони допомагають, особливо при тілесних і епідеміологічних.

На Русі в день вшанування святих люди вичитували змови на позбавлення від дев’яти злісних напастей. Спробуйте і ви сьогодні поліпшити своє життя з допомогою стародавніх замовних текстів. А щоб посилити їх дію, і собі додати позитивної енергетики, протягом дня зробіть дев’ять добрих справ.

Змова перша

Коли в житті вас долають суцільні неприємності, прочитайте сьогодні такі замовні слова:

«Прошу вас, мученики з Кизику, допоможіть. Від злісних напастей і життєвих лих мене вбережіть. Нехай мені, рабу Божому (ім’я), невідомі будуть страшні втрати, життєві поневіряння і втрата радості душевної, чарівність злісна і самотність слізна, запаморочення і гріховні спокуси, сльози і печалі пекучі. Допоможіть мені життя прожити благополучне і з чистою душею. Амінь».

Змова друга

Важко хворим людям 12 травня треба встати на світанку рано вранці і вимовити такий замовний текст:

«Господи, благаю тебе, допоможи. Раба Божого (ім’я) убережи. Так зроби, щоб мене не морозило, з ніг на землю не валило, не трусило і не ламало, не випалювало і не в’язало, не стомлювало і не сліпило, в сиру земельку не звело. Слово моє заліза міцніше. Метал може бути ржою поїдений, а мої слова вбережуть. На сімдесят сім замків міцно їх закрила, міцно запечатала і в глибоке море закинула. Амінь».

  Батько Юлії Началової назвав справжню причину смерті дочки і спростував діагнози ЗМІ

Змова третя

Якщо ви хочете відвести напасті від свого будинку і сім’ї, то станьте на порозі до вулиці спиною і тричі повторіть:

«Всемилостивий Боже, прошу тебе, допоможи! Дев’ять стріл-напастей від мене відведи від псування на тіло моє і кров, від посягання на моє майно і кров, від страшних обмов, гострих ножів і хитрих злодіїв, від петлі і суден, водних потопів і вогненних язиків. Амінь».

Прикмети погоди на 12 травня

  • Найближчим часом чекайте сильну і затяжну зливу, якщо сьогодні раптово почалися пориви шквалистого вітру.
  • Літо буде посушливим, якщо 12 травня розліталися хрущі.