Актуальні новини

В Україні запустили англомовний репозиторій правди про війну #WeAreUkraine

В Україні запустили репозиторій правди про війну та силу України — #WeAreUkraine.
Мета — дати розуміння людям у всьому світі: сьогодні майбутнє людства вирішується в Україні, повідомляє платформа CASES.
Проєкт створено командою консалтингової групи One Philosophy та IT компанією Empat за підтримки волонтерів.
«Україна сьогодні виступає щитом свободи усього світу, який в нашій особі атакувала Росія. Росія не просто брутально забирає шанс на мирне життя чи демократію, вона заперечує наше право на існування. Тому кожна дія кожної людини і організації має значення у цій війні. Коли ми разом транслюємо правду і нашу позицію, ми — непроникна стіна щитів, яка зможе захистити не лише Україну та Європу, а й нарешті створити передумови для справжнього тривалого миру у 21му сторіччі», — відзначає Наталія Попович, засновниця консалтингової групи One Philosophy, яка стала ініціаторкою проєкту.
Репозиторій містить ключові факти російсько-української війни, підтримки світом України, думки українських та міжнародних лідерів думок, погляди на українську життєстійкість, економіку, культуру, історію та актуальні заклики до дії з посиланням лише на перевірені джерела інформації.
«Оскільки Росія вторглась в Україну на хиткому фундаменті реінтерпретації історичних фактів та множинної брехні, #WeAreUkraine буде постійно поширювати правду про те, що відбувається в Україні та її контекст, аби разом мобілізувати світову спільноту навколо нашої спільної справи — безпечного майбутнього світу», — зазначає команда проєкту.
Проєкт ведеться англійською мовою. Портал використовує інформацію з офіційних державних веб-ресурсів, інформаційних джерел, сайту ukraine.ua, Українського інституту, виставки Ukraine WOW, проєкту 30ua.info, Українського кризового медіа-центру тощо.

  MARUV відмовилася від участі у Євробаченні-2019: хто тепер буде представляти Україну

Залишити відповідь