На початку цього року, після скасування суворих обмежень, пов’язаних з пандемією коронвірусу, 17-річна дочка Маші Єфросиніної полетіла на навчання до Канади. Нана Хромаєва вступила там до коледжу для того, щоб закінчити 11 і 12 класи. Як відомо, якийсь час дівчина вчилася дистанційно, поки не було можливості покинути Україну через карантин, інформує Ukr.Media.

Зараз дівчина обживається в гуртожитку для студентів, а її зіркова мама розповідає, як Нана переносить розлуку з Батьківщиною.

Як зізналася сама Марія, їй досить складно було розлучатися з дочкою. Телеведуча зізналася, що розплакалася в аеропорту, і зазначила: через карантин вона навіть не змогла посадити дочку на літак. В аеропорт Нана зайшла сама. Марія зазначає, що до такого підготуватися неможливо.

“В аеропорт мене не пустили через карантинні обмеження, до терміналу Нана пішла сама. Ця картина досі перед очима. І у мене як полилися сльози”, — зізнається Єфросиніна.

Нана живе, як і всі студенти, в гуртожитку. Марія зазначила, що всі кімнати там маленькі. До слова, до цього Нана проживала з батьками в просторому заміському будинку. Але, квартиру дівчинці знімати не стали. У кімнаті Нана проживає з іншою студенткою.

“В них такі забавні ліжка, які служать також і шафами. Дуже маленькі”, — розповіла телеведуча.