Жінка підкреслила, що Хрестини є важливим захдом для її сімї.

Переможниця “Танці з зірками 2018” розповіла, як пройшла церемонія хрещення її дитини, інформує Ukr.Media.

Відома українська хореограф Ілона Гвоздьова, яка минулого року вдруге стала мамою, разом з чоловіком Іваном охрестила свого тримісячного сина Домініка. Таїнство хрещення пройшло у Свято-Пантелеймонівському соборі 23 січня. На важливій для сім’ї події, крім 5-річної дочки Рії, були присутні тільки близькі друзі, які стали хрещеними малюка.

“Була дуже душевна, камерна атмосфера і обстановка. У цей день було шалено сонячно, тепло і якось по-особливому душевно. Готувалися до хрестин дуже швидко, але для мами і тата пройшло все дуже гладко і спокійно, так як всі обов’язки організації взяли на себе куми. Для мене Хрестини — це дуже особисте, тому все проходило без особливого розголосу і уваги”, — поділилася Ілона Гвоздьова.

Хрещеними батьками для Домініка Ілона Гвоздьова та її чоловік Іван Хомячук обрали своїх близьких друзів, яких знають багато років. Як каже сама зіркова мама, вони не медійні особистості і до шоу-бізнесу відношення не мають.

Також Ілона Гвоздьова підкреслила, що Хрестини Домініка стали важливим і чарівним заходом і для молодшої дочки Рії. Вона дуже ніжно і дбайливо ставилася до братика.