Актуальні новини

19 березня – день Марфи і Аркадія, Костянтинові Кола: традиції, обряди та прикмети

Як сьогодні заговорити своїх дітей від хвороб на 7 років?

19 березня в православ'ї згадують преподобного Аркадія Кіпрського і блаженну Марту Царицинську. У народному календарі дата отримала назву день Аркадія, Костянтинові кола, інформує .

Хто такі святі Марфа і Аркадій?

Народилася Марфа в 1880 році в місті Царицині (тепер Волгоград). Батьки її були благочестиві люди і заможні, після гімназії відправили дочку в Петербург. Але там батько Іоанн Кронштадтський провидів, що дівчині уготована більш складна життєва доля і благословив її на юродивий подвиг заради Христа.

З тієї пори Марфа відмовилася від всіх мирських благ, ходила по землі і нагадувала людям про Бога. Вона часто відвідувала прості благочестиві сім'ї, після її молитов зцілялися хворі, у будинках ставало мирно і спокійно.

Аркадій проживав в IV столітті і з ранніх років присвятив своє життя іночеським подвигам. Він був наставником 42 учнів, які за віру Христову прийняли мученицьку смерть. Аркадій їх оплакував і передав тіла своїх учнів землі.

Обряди й традиції цього дня

19 березня на Русі прозвали Костянтинові кола, тому що в цей день прийнято обходити колодязі по колу і протоптувати сніг, щоб вода в них завжди була цілюща і чиста. Сьогодні біля колодязів заборонено лаятися, лихословити, курити, випивати і розпускати плітки.

Проведіть сьогодні спеціальні замовляння, і ваші дітки сім років хворіти не будуть

19 березня – відповідний день, щоб провести спеціальний обряд для захисту дітей від напущеного псування на цілих сім років. Для цього в глиняний або керамічний глечик потрібно зібрати талу воду, запечатати і закопати між двох осин.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

При цьому читати замовні слова:

«Зовнішня вода з небес зійшла і пішла до криниці. Далі криниця в земельку пішла. Як я (ім'я) криницю цю землю закопала, так своїх улюблених діток від усякої псування закрила. На сім років! В ім'я Отця, і Сина, і Святого Духа. Амінь».

  Корнилів день 26 вересня: історія, традиції та прикмети свята

Як визначити, що у дитини пристріт?

• Малюк не хоче їсти, його нудить і рве.

• Без будь-якої причини дитина плаче, влаштовує істерики, відмовляється спати і заспокоїти її неможливо.

• Малюк млявий, до всього у нього апатія.

• У дитини раптово підвищується температура, вона часто простигає.

• Малюк тривожний і дратівливий.

• У неї порушення сну, дитина може прокинутися серед ночі і сильно плакати.

Як зняти вроки у малюка?

Будь-які ритуали від пристріту рекомендується проводити, коли Місяць знаходиться в спадній фазі. Якщо допомога потрібна терміново, а Місяць в іншій фазі, виконуйте обряд в неділю.

Найбільш простий і дієвий – зі святою водою. Вона має дуже потужну захисну силу, але застосовувати таку воду можна тільки для хрещеної дитини.

1. Обов'язково і на мамі, і на малюку повинні бути надіті натільні хрестики.

2. Проводиться ритуал біля будь-якого порогу, будь то вхідні двері або міжкімнатні. Мамі і дитині треба стати таким чином, щоб поріг виявився між ніг.

3. Мама повинна налити воду в свою долоню і вмити нею дитину. Потім обтерти личко внутрішньою стороною подолу своєї сукні або спідниці. Так поступити тричі (умити і витерти).

Як захистити дитину від пристріту?

Навчіть малюка ніколи не брати у незнайомих людей ніяких подарунків і цукерок.

На внутрішній стороні одягу дитини приколіть маленьку булавочку. Вона повинна бути надійно закрита, стежте, щоб не розстебнулася і не поранила дитину.

Не показуйте стороннім людям сплячого малюка, і самі ним довго не милуйтеся.

На дитині обов'язково повинен бути натільний хрестик, якщо він охрещений в церкві.

Народні прикмети 19 березня

Якщо 19 березня ще морозна погода, то літо буде посушливе.

  ХXI Міжнародний фотоконкурс газети «День»

Почути сьогодні, як дятел стукає, означає, що весна буде пізня.

Підпишіться на новини «UkrMedia» в або .

Залишити відповідь