Актуальні новини

9 танцюристів-аутистів вийшли на сцену шоу талантів – і в залі вже ніхто не міг стримати сліз

Судді теж!

Всілякі шоу талантів знаходяться на піку популярності у всьому світі.

«Видатний танцюрист» – це шоу, що транслюється на каналі BBC у Великобританії. Колегія суддів бачила все, що стосується танцювальних вистав, інформує .

Однак недавній епізод показав, що суддів, хоч вони критики і стоїки, ще можна вразити. У нещодавній програмі «Видатний танцюрист» виступила група під назвою «Autism with Attitude». У групу входять кілька молодих людей, які ходять до школи для людей з аутизмом, які займаються з чудовим вчителем танців.

Молоді люди впевнено вийшли на сцену, щоб продемонструвати свою майстерність. Вони виступили перед поп-співачкою Шеріл, Метью Моррісоном з Glee і Оті Мабузе з "Strictly Come Dancing".

Дивіться відео виступу:

Судді були вражені. Джентльмени заслужили бурхливі оплески, і вони потрапили на наступний рівень танцювального конкурсу.

Було давно виявлено, що діти з аутизмом добре реагують на структуру і дисципліну танцю, і це може допомогти їм виразити себе. Танці вимагають розвитку м'язової пам'яті, балансу, усвідомлення тіла, координації та просторового усвідомлення, і це йде їм на користь.

Підпишіться на новини «UkrMedia» в або .

  Стартував конкурс "Туристичний сувенір Луганщини"

Залишити відповідь