Кривдників і недоброзичливців сьогодні можна покарати.

Православні християни 24 березня згадують про святого Євфимія архієпископа Новгородського. Дата в народному календарі називається Зоря-зозуля або просто день Євфимія, інформує Ukr.Media.

Ким був святий Євфимій?

Жив Євфимій в XV столітті, і при народженні отримав ім’я Іван. Його батько був священнослужителем. Довгий час батьки Євфимія залишалися бездітною парою. Вони постійно молилися про дарування їм дитини і обіцяли віддати її на служіння Богу.

Коли Іванові виповнилося п’ятнадцять років, він пішов у монастир, одержавши при постригу ім’я Євфимій. Він жив праведним життям, за що отримав призначення на посаду економа єпископа. Потім його поставили монастирським ігуменом.

А в 1429 році Євфимій став архієпископом у Новгороді. За період його архієрейства було побудовано багато нових та відновлено старих, постраждалих від пожеж, храмів.

Які на цей день існують традиції і обряди?

Слов’яни придумали для цієї дати цікаву назву «зоря-зозуля». Це повелося з-за повір’я — хто 24 березня вперше почує зозулине кування, той буде щасливим і багатим везунчиком.

Якщо підете сьогодні в ліс, то не забудьте взяти з собою гаманець, який наповніть дрібними монетами. Як тільки кування почується, відразу хапайте в руки гаманець і трусіть ним, щоб монетки дзвеніли. Це дуже ефективний ритуал для залучення у своє життя грошового добробуту.

Наші предки в цей день виконували обряди на те, щоб залучити до незаміжніх дівчат гарних наречених і на відлучення чоловіка від коханки. Знахарі сьогодні зцілюють від шлункових захворювань. Але всі ці ритуали і замовляння треба встигнути зробити до полудня, тільки тоді вони будуть дієвими.

Кривдників і недоброзичливців сьогодні можна покарати

Коли нам хтось завдає образи, то першою реакцією в голові народжується помста. Але тут важливо розуміти — не вийде покарати кривдника без шкоди для себе.

  Венеціанський фестиваль оголосив переможців

Тому за ритуали і змови на помсту беріться, тільки якщо повністю впевнені у своїй правоті. Подумайте спочатку, може ви самі якимись діями чи словами спровокували кривдника на таку поведінку?

Наприклад, навіть якщо чоловік залишив вас і пішов до коханки, перед тим, як мстити їм обом, згадайте, чи все добре було в родині? Можливо, ви щось недодали чоловіку?

Якщо все згадали, зважили і остаточно прийняли рішення помститися кривдникові, то вибирайте для цього найбільш нешкідливі і безпечні методи.

Запропонованим нижче способом ви не зробите кривдникові хвороб або смерті. Просто те, що він проти вас зробив, йому ж і повернеться назад.

Ритуал з голками

Виконання цього обряду трохи ускладнюється тим, що ви повинні точно знати, де проживає кривдник. Потрібні дві швейні голки — тоненька і коротка, а друга товста і довга. Ту голку, яка менша, хрестоподібно просмикніть в вушко великої. Місце, де вони з’єдналися, перемотайте чорними нитками.

Тепер промовте заговорений текст:

«Довга голка твоя, а моя коротка. Зла справа твоя, а моя добра. Я твоє зло пронизала, і назад тобі повернула. Гидоту, що мені готувала і вершила, сама ж назад і отримала. В цю хвилину і на віки віків».

Тепер відправляйтесь туди, де живе недоброзичливець. Дійте непомітно, щоб вас ніхто не бачив. В верх дверного косяка встроміть велику голку так, щоб вістря маленької вийшло спрямованим вправо. Знову тихенько повторіть змову.

А краще всього буде, якщо ви підете в храм і поставите свічки за здоров’я тих людей, які вас несправедливо образили, принизили або обізвали; про тих, хто пліткує за вашою спиною, заздрить і бажає зла.

  Танці з зірками 2019: яка пара залишила проєкт цієї неділі

Перерахуйте всіх на ім’я і попросіть у Бога для них здоров’я. Постарайтеся в цей момент пробачити їх і забути все погане, що вам зробили. Господь сам вирішить, як з ними розібратися.

Погодні прикмети на 24 березня

  • Сьогодні, щоб передбачити погоду на найближчі дні, треба поспостерігати за тим, як поводяться ворони. Якщо вони по землі ходять, значить, ще очікуються морози. Розсілися на гілках посередині дерева — до негоди і опадів. Високо на дерево забралися — до тепла.
  • Весна не буде теплою, якщо сьогодні холодний і поривчастий вітер дме.