Галь Гадот поділилася відеороликом, де вона і ще 24 відомих акторів разом заспівали відому пісню Джона Леннона «Imagine».

Багато хто з нас переживають серйозні зміни в нашому повсякденному житті через введений карантин, інформує Ukr.Media.

Організації охорони здоров’я та уряду у всьому світі пропонують людям самоізолюватися або хоча б зберігати соціальне дистанціювання. Тому не дивно, що люди прагнуть зберегти між собою зв’язок, витягуючи максимум із ситуації та одночасно піднімаючи настрій навколишнім.

У ці дні ніхто не застрахований від зараження вірусом, навіть знаменитості, які нарівні з іншими людьми також залишаються вдома і намагаються знайти найкращі способи підтримувати зв’язок зі своєю аудиторією, а також намагаються підіймати настрій всіма доступними способам.

До таких селебріті відноситься актриса Галь Гадот, яка поділилася постом, у якому вона разом зі своїми колегами по кінематографічному цеху — Наталі Портман, Емі Адамс, Марком Руффало, Джиммі Феллоном та іншими — заспівали пісню Джона Леннона «Imagine».

Актриса розповіла, що останні кілька днів самоізоляції, змусили її поглянути на все, в тому числі і на себе, трохи по-філософськи.

  • «Неважливо, хто ви, звідки ви, ми всі разом», — сказала вона.

В результаті, після перегляду відео з італійським чоловіком, який під час карантину зіграв на трубі на своєму балконі для інших людей композицію Джона Леннона «Imagine», в її голову прийшла ідея створити відеоролик з її знаменитими друзями, в якому вони б усі разом, перебуваючи в різних місцях, виконали цю композицію, щоб підбадьорити всіх людей світу і показати, що ми всі разом все ще в змозі щось змінювати.

  • «Це було щось таке потужне та чисте, — сказала Гадот.
  Сніжана Бабкіна поділилася сімейним знімком за затишною вечерею