Маргарита подарувала їй свою книгу «Щаслива без рук».

29-річна Регіна Тодоренко після гучного скандалу, пов’язаного з домашнім насильством, подружилася з 27-річною Маргаритою Грачовою — жертвою чоловіка-тирана. Дівчата обмінялися значущими подарунками, інформує Ukr.Media.

Маргарита підтримала Регіну, коли її засудила громадськість за різке висловлювання про жертви домашнього насильства. Тоді Тодоренко втратила звання «Жінка року» та контракти з відомими брендами.

Грачова закликала припинити цькування телеведучої. Вона встала на захист зірки і відправила їй свою книгу «Щаслива без рук». Регіна дізналася про особисту драму Маргарити і запросила її на зйомки свого фільму про домашнє насильство, яким вирішила реабілітуватися в очах громадськості.

Дівчата подружилися. Грачова розповіла, що Тодоренко подарувала їй свою нагороду «Жінка року» і костюм панд для її синів.

«Я відправляла свою книгу Регіні, а тепер прийшла у відповідь посилка від неї. Для мене ця нагорода нічого не означає. І при відеоспілкуванні з Регіною (коли вона знімала фільм) я відразу сказала: «Статуетка мені не потрібна». І жартома додала: «Краще костюм панди, у мене молодший син їх обожнює». Про панд згадала, оскільки чоловік Регіни виступав на шоу “Маска” в костюмі Панди. Тепер я володар важкого скельця з написом «Жінка року 2019» і двох прекрасних костюмів панд! » — розповіла Грачова.

Маргарита також закликала не судити Регіну за її необдуману фразу. Дівчина заявила, що всі люди роблять помилки, і головне — вміти їх виправляти. Грачова нагадала, що Тодоренко пожертвувала два мільйони рублів фонду по боротьбі з домашнім насильством, а також зайнялася розробкою спеціального додатку, який буде допомагати тим, хто зіткнувся з насильством.

«Навіть після зради я не втратила віру в людей. І тільки час нам покаже всю справжність дій Регіни Тодоренко! » — написала Маргарита в Instagram.

  Бойовики готують проти західних ЗМІ провокації, - СБУ