Дізнайтеся сьогодні свою долю за зірками!

25 жовтня православні християни згадують святого мученика Андроніка. У народному календарі дата отримала назву Андрон Звіздар, день Андрона, інформує Ukr.Media.

Хто такий святий Андронік?

Проживав Андронік в III-IV століттях, за віру Христову прийняв мученицьку смерть разом з Тарахом і Провом (цих святих також шанують 25 жовтня). Язичники пропонували їм принести жертву ідолам. Але Андронік, Пров і Тарах відповіли, що можуть принести жертву тільки Істинному Богу. Їх піддали жорстоким катуванням, але від віри ніхто не зрікся. І тоді тіла мучеників розрубали.

Обряди й традиції цього дня

25 жовтня вважається дуже конфліктним днем, тому намагайтеся сьогодні не реагувати на випади колег або начальника, проявляйте максимум терпіння і ставитеся до всього спокійно.

На Русі в день Андрона існував ряд заборон:

  • Не можна було голосно сміятися 25 жовтня, щоб не накликати на себе страшні муки.
  • Нікого не можна ображати в цей день і вже тим більше мстити. Того, хто порушить заборону, будуть переслідувати суцільні нещастя.
  • Якщо сьогодні постукають у двері, не можна питати: «Хто там?», щоб не впустити в будинок горю.
  • Щоб не прогнати з дому щастя, не можна сьогодні ворожити, прати, ставити квас, білити стелі, вибивати ковдри з подушками.
  • Згідно з народними забобонами 25 жовтня не можна купувати церковні свічки, інакше не минути швидкої хвороби.

Які життєві підказки сьогодні дають людині зірки?

Наші предки вважали, що кожна людина має свого небесного покровителя, тобто зірочку. Люди вірили, що на зірках сидять ангели, дивляться вниз і оберігають своїх підопічних від нечистих сил, вчинення гріхів і будь-яких негараздів. А ще небесні захисники враховують всі вчинки, скоєні людьми — погані і хороші. Якщо людина зробила щось добре, то його зірка сяє яскравіше; а коли зло вчинила, то зірочка тьмяніє.

  Facebook видалив 79 груп, які вели скоординовані кампанії по дезінформації в Україні

Зоряне небо — це справді захоплююче видовище, люди можуть спостерігати за ним годинами. Особливо не забудьте подивитися на зірки 25 жовтня (з вечора і до півночі), адже недарма в народі день прозвали Андроном Звіздарем.

Прикмети про зірки

Якщо помітили, що яскраво світиться чумацький шлях, а вас в найближчі дні чекає відрядження, значить, воно пройде успішно, всі заплановані питання будуть вирішені.

Від зірок видніються промінчики, які відходять — вас очікує побачення з коханою людиною або приємний подарунок.

Ніколи не показуйте пальцем на небо, інакше не уникнути загострення хронічних захворювань або появи нових недуг.

Погана прикмета — рахувати на небі зірки. Той, хто так робить, завжди буде мати фінансові труднощі.

Якщо сьогодні зірки низько над землею розташувалися, значить, у відносинах з коханою людиною очікуються неприємності. Високе розташування нічних небесних світил віщує приємну зустріч з друзями та веселе проведення часу.

Відмінна прикмета — побачити на небі лише одну зірочку до того, як почнуть з’являтися інші. Це передвіщає успіх і везіння у всіх справах, приємні сюрпризи, радісні події.

Наші пращури боялися зірок, що падають, вважаючи їх передвісниками смерті. Насправді падіння небесного тіла віщує небезпеку, якщо летить зліва від людини. Зірка, яка падає праворуч — це, навпаки, дуже хороший знак. Поки вона летить від неба до землі, потрібно встигнути загадати заповітне бажання, тоді воно неодмінно збудеться. Але навіть якщо ви побачили зірку, що падає зліва, то не лякайтеся, а швиденько розверніться так, щоб вона опинилася праворуч.

Народні прикмети 25 жовтня

  • Яскраві зірки на Андрона пророкують швидкий мороз, тьмяні — тепло.
  • Червоний місяць у ніч на 25 жовтня — провісник вітряної погоди.
  8 несподіваних причин, чому треба пукати