Подружжя поділилося з підписниками кадрами з відпочинку.

Подружжя хореографів Євген Кот та Наталія Татаринцева нещодавно відзначили рік спільного життя в шлюбі. До цього пара довгий час зустрічалася, а потім молоді люди вирішили, що хочуть розписатися, але не влаштовувати з цього приводу урочистого заходу в Україні. Після розпису вони поїхали на райський острів Таїті, де провели церемонію. Недавно Женя і Наталія опублікували зворушливі романтичні фотографії на честь своєї річниці, інформує Ukr.Media.

Закохані опублікували на своїх сторінках соціальної мережі романтичні кадри, на яких позують на тлі інсталяції, на якій на всіх мовах написано «я тебе люблю». Навколо квіти, в руках Наталії — також букет квітів. Молоді люди цілуються, тримаються за руки, і виглядають дуже щасливими.

«Кажуть, що люди, які часто обіймаються, живуть втричі довше. Так що швидше обіймати своїх близьких! І не забудьте сказати, як сильно ви їх любите!», — написав Євген у публікації. «Посварилися, помирилися йдемо на побачення. Як сказав мій чоловік: «Я дивний, ти дивна, але ми любимо один одного!». Мало хто знав про це, але ми тихенько розписалися 1 рік тому, і вирішили, що нашу подію ми відзначимо там, де мріяли», — пише Наталія.