Кейт Міддлтон і принц Вільям теж запросили відпустку.

Приклад, який подали принц Гаррі та Меган Маркл виявився заразним. Спочатку пара повідомила про тривалу відпустку, а потім і зовсім переїхали в Канаду, інформує Ukr.Media.

Тепер і старший брат Гаррі — Вільям зі своєю дружиною Кейт оголосили королеві, що вони теж хочуть відпочити. Щоправда, в їхньому випадку, мова йде не про шість тижнів, а про більш скромний термін.

Принц і герцогиня лише хочуть провести з дітьми на їх канікулах, які в школі принца Джорджа і принцеси Шарлоти починаються з наступного тижня. І на цей час вони хочуть покинути Лондон і відправитися у свій заміський будинок Анмер Хол, розташований на території королівського маєтку Сендрінгем.

І хоча ця ситуація виглядає цілком безневинно, вона, як стверджують джерела, близькі до королівського двору, викликала у королеви тривогу. Адже за останній час її сім’я зазнала серйозні втрати.

Спочатку Єлизаветі довелося тимчасово відсторонити від виконання обов’язків свого середнього сина — принца Ендрю. Потім оголосили про вихід зі складу родини Гаррі з Меган.

А нещодавно стало відомо про те, що старший онук королеви, син принцеси Ганни Пітер Філліпс розлучився зі своєю дружиною Отем. Гірше того, після цього, мабуть, спокусившись прикладом Меган, Отем теж заявила про своє бажання назавжди виїхати в Канаду, причому не однією, а з двома дочками від Пітера — Айлой і Саваною.

І тепер, дізнавшись про те, що і Кейт з Вільямом завели мову про відпустки, Королева Єлизавета дуже стурбована. Адже, як стверджують деякі, в британському королівському сімействі почалося те, що називають «ефектом доміно»: коли впала одна «кісточка» це веде до падіння всіх інших. І незабаром, як боїться королева, її сім’я розпадеться остаточно.

  «30 незалежних»: Український інститут презентує мультимедійний проєкт до 30-ї річниці незалежності України