Сьогодні можна очиститися від негативу за народними традиціями димом, сіллю або водою.

У православному світі 27 червня згадують пророка Єлисея Чудотворця. Дату у народному календарі називають Єлисей Гречкосій або просто день Єлисея, інформує Ukr.Media.

Ким був святий Єлисей?

Жив Єлисей ще до нашої ери, тому даних про нього небагато. Відомо, що його батько був заможним орачем, але син не став продовжувати батьківську справу. Він зустрівся з Іллею-пророком і пішов за ним.

Коли наставник Ілля помер, Єлисей став його ревним послідовником, вів пророчу діяльність. За це Господь дарував Єлисею здатність творити чудеса.

Які обряди і традиції існують на цей день?

Слов’яни називали дату 27 червня Єлисей Гречкосій, тому що це був останній день, коли можна висівати гречку на полях. На Русі до цієї злакової культури ставилися з особливою повагою, намагалися зібрати щедрий урожай і рясно запасалися гречкою на зиму.

Люди з давнини знали, що для організму гречана каша величезну користь приносить. Крім того, вона ще приманює в дім достаток, а домочадцям розуму і кмітливості додає.

Вагітні жінки напередодні пологів відправлялися в поля гречані, щоб серед посівів прогулятися. Вірили, що після такої прогулянки пологи пройдуть легко і швидко.

А якщо хтось у родині важко хворів, то хворого приводили або приносили в гречишне поле і катали по ньому. Недугу після цього як рукою знімало.

Сьогоднішня дата дуже сильна в енергетичному плані, удача буде супроводжувати у всьому, так що сміливо можете:

  • братися за нові, важливі справи і тривалі проекти,
  • призначати відповідальні заходи, переговори, зустрічі,
  • вирушати в далеку дорогу, відрядження або подорож.

Також 27 червня — сприятливий день для очищувальних процедур. Добре б сьогодні відвідати сауну та косметолога, повністю відмовитися від лікарських засобів та алкогольних напоїв, і провести лікувальне голодування.

  Побажання коханій дівчині гарного вечора

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Сьогодні саме час влаштувати чистку своїх речей!

Наші предки 27 червня традиційно чистили свої речі (прикраси, одяг, взуття). Вірили, хто в цей день очисні обряди для особистого гардеробу проведе, той у всіх справах щасливий буде.

Речі накопичують в собі енергетику тих людей, які до них доторкалися — виготовляли, продавали, носили. Погано, що ця енергетика не завжди позитивною виявляється.

Наприклад, виготовляючи річ, чоловік перебував у поганому настрої і передав їй поганий настрій, сам того не бажаючи. Буває, що абсолютно не збігається аура виробника речі і її майбутнього носія. Але є і такі нехороші рукодільниці, які шиють або в’яжуть дрібнички, а потім скидають на них свій негатив.

Напевно ви й самі помічали, що одні речі відразу до вподоби припадають, в них комфортно і легко. А інші начебто і сидять по фігурі, але чомусь носити їх не хочеться, якось незатишно. Можливо, на них негативна енергетика.

Пропонуємо сьогодні давньослов’янським звичаєм всі свої речі почистити від негативу. Для цього є кілька простих порад:

1. Окропіть речі освяченою водою (в ідеалі — Хрещенською).

2. Окуріть димом полину, ця рослина здатна виганяти будь-яку нечисть.

3. Покладіть на якусь поверхню (диван або стіл) і поводіть над речами палаючою церковною свічкою проти годинникової стрілки.

4. Замочіть в солоній воді. Сіль відмінно поглинає негатив. Але будьте обережні, не кожну річ можна класти в сольовий розчин.

Після цих дій прочитайте над речами молитву «Отче наш» тричі.

Погодні прикмети на 27 червня

  • Якщо сьогодні забагато мошкари, значить, влітку гриби і ягоди щедро родитимуть.
  • Наближається гроза, якщо 27 червня качок зовсім не чутно.
  12 жовтня — Феофан Милостивий: історія, традиції та прикмети свята