Актуальні новини

У львівському театрі представили виставку про Лесю Українку в образах різних жінок

У фойє Львівського драматичного театру ім. Лесі Українки презентували арт-проєкт «#ДивоЛеся». Його присвятили до 150-річчя з дня народження однієї з найвідоміших жінок української культури – Лесі Українки.

Цей проєкт театр реалізував у співпраці з командою сайту The Devochki (Київ). На понад десяти картинах письменниця, поетка і драматургиня Леся Українка представлена в образах видатних жінок, які надихають та мотивують. Серед них Фріда Кало, Мерилін Монро, Одрі Гепберн, Нефертіті, Анна Вінтур, королева Єлизавета II, Чудо-жінка та інші.

Основною ідеєю арт-проєкту «#ДивоЛеся» є висвітлити роль жінок в історії та культурі, які часто залишаються непоміченими та забутими.

Крім того, усі представлені на виставці роботи можна купити на онлайн аукціоні, який буде до 4 березня проводитися на сторінці театру в соцмережі Facebook.

«Проєкт має на меті підтримати та надихнути дівчат та жінок, прикладами сильних та видатних діячок світової культури – як на ідейному, так і на матеріальному рівні. Всі кошти, виручені на аукціоні, будуть перераховані ГО Центр «Жіночі перспективи» на діяльність проєкту «Жінка для жінки», що займається підтримкою жінок у скрутних життєвих ситуаціях», – розповіли організатори.

Вартість однієї роботи на аукціоні стартує із 400 грн. Також можна зробити і «золоту ставку» у 2 тис. грн. Тоді обрану картину можна купити без аукціону.

Павло ПАЛАМАРЧУК, День

  Кабмін схвалив стратегію інформаційної безпеки України

Залишити відповідь