Нарешті прийшов цей момент!

Українська співачка стала обличчям обкладинки одного з українських видань, сфотографувавшись зі своєю сім’єю. На знімку Катерина вперше показала своїх двійнят, про що шанувальники виконавиці вже давно її просили. На фотографії Бужинська позує в компанії свого чоловіка Дімітара, а також з дітьми: Катею та Дімою, яким зараз по три з половиною роки. Шанувальники розсипалися в компліментах, зазначивши, що двійнята — копія своєї зіркової матусі, інформує Ukr.Media.

Катерина поділилася знімком, на якому зображена в колі своєї родини. Для фотосесії співачка обрала так званий family look: всі члени сім’ї Бужинської були одягнені в наряди з однаковим принтом. Катерина з донькою вибрали літні сукні з оборками, а чоловік Бужинської та її син позували в кольорових сорочках з коротким рукавом.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

«Мої друзі, знайомі і підписники останні два роки постійно запитували: «Катя, ну коли вже ти покажеш, як виглядають твої малята Дмитро і Катерина?». Нарешті прийшов цей момент! Діти підросли, і ми з чоловіком вирішили показати їх публіці. З Богом!», — написала зіркова матуся, явно переживаючи. Підписники тут же кинулися писати компліменти сім’ї. Потрібно нагадати, що у Каті Бужинської також є старша донька Олена від першого шлюбу.