Актуальні новини

27 лютого – День взаємоподяки: обряди, традиції та народні прикмети

Чому важливо подякувати сьогодні одне одному?

27 лютого – день взаємоподяки. Така назва прийшло недавно, на Русі раніше про цей день казали – «жіночі взбрикси». Було прийнято жінкам вирушати в цей день до повитух, які приймали в них роди, з подяками і подарунками, інформує .

А вечорами ходили в гості, або у себе приймали рідних, сусідів, друзів. І теж дякували один одному за добре сусідство, міцну дружбу, родинні зв'язки, в знак поваги обмінювалися подарунками.

Обряди й традиції цього дня

На сьогоднішній день є кілька заборон:

1. Не стрижіть нігті, можна залишитися без засобів до існування.

2. Не плануйте на 27 лютого похід до лікарів, особливо до косметолога і стоматолога, це загрожує ранам, вони довго не будуть гоїтися ранами.

3. Не обрізайте волосся, воно буде довго відростати.

А ось для покупок сьогодні дуже вдалий день, сміливо можете вирушати по магазинах. Придбані речі порадують і довго прослужать.

27 лютого – хороший день для того, щоб починати лікування від залежності (наркоманії, алкоголізму), воно принесе позитивний результат.

Не забудьте сьогодні один одному подякувати

Погодьтеся, що в нинішній час нам частіше доводиться чути негативні фрази, ніж просту позитивну подяку. Все це наслідки повсякденної суєти і того, що кожен день лине з екранів телевізорів. Та й самі подумайте, як часто протягом дня ви говорите слова «дякую» і «спасибі»?

Подяка – це дуже красиве слово, яке поєднує в собі два кореня – «благо» і «дар». В цьому і є його сенс – дарувати благо.

Намагайтеся дякувати людям, навіть коли вам здається, що робити це абсолютно немає за що. Людині буде приємно, особливо, коли вона не очікувала подяки.

  Регіна Тодоренко заявила про намір стати багатодітною матір'ю

Наприклад, скажіть «дякую» водієві автобуса, який благополучно довіз вас вранці на роботу, ввечері додому. Здавалося б, це його звичайна праця, але якщо людина виконала її гідно, чому б не сказати «спасибі». Ось побачите, навіть у найбільш втомленого і похмурого водія від ваших слів на обличчі з'явиться задоволена посмішка.

Робіть так по відношенню до всіх людей, особливо до тих, хто мало отримує подяк за життя: кондуктор у трамваї, продавець в хлібній лавці, санітарка в лікарні, прибиральниця в під'їзді.

Всі вони звикли кожен день чути в свою адресу лише докори. Ваша подяка спочатку може збентежити, а потім обов'язково підніме настрій.

Дякуйте своїх колег по роботі, коли вже розходитеся по домівках, просто за хороший спільний робочий день.

Не переставайте говорити «спасибі» своїм коханим (дітям, чоловікові, дружині), за те, що вони є і поряд з ними ви відчуваєте себе захищеними, веселими і щасливими. І, звичайно ж, найбільша подяка повинна якомога частіше звучати на адресу батьків, адже ці люди подарували вам життя.

Поставте собі за правило, говорити «спасибі» не менше 3-5-7 разів за день. Пройде зовсім небагато часу, і ви почнете збирати подяки, призначені вам.

Народні прикмети

Сильний мороз 27 лютого віщує спекотне літо.

Якщо сьогодні з раннього ранку занадто яскраво світить сонце, значить, літо настане пізно, але буде врожайним і теплим.

Залишити відповідь