Актуальні новини

Freedom Jazz теж відмовилися їхати на Євробачення-2019

На сторінці музикантів в Інстаграм з’явився пост з офіційною заявою.

Як відомо, Maruv відмовилася підписувати контакт з Національною громадською телерадіокомпанією України – співачка аргументувала своє рішення політизацією конкурсу. Тоді право представляти Україну на Євробаченні автоматично перейшло до учасника, який посів друге місце на національному відборі – Freedom Jazz, інформує .

І знову скандал – група відмовилася! На офіційній сторінці музикантів в Інстаграм з'явився пост, в якому йдеться:

«Дорогі друзі!

Дякуємо за вашу підтримку, любов, хвилювання і за те, що весь час були з нами! Ми безмежно щасливі, що ви допомогли посісти нам 2-ге місце національного відбору Євробачення-2019! Наша головна перемога – це ВИ! Для вас ми експерементуємо, пишемо пісні, робимо неймовірні постановки і займаємось мистецтвом. Може, колись, ми ще раз спробуємо свої сили у національному відборі… Але тільки що ми отримали дзвінок з НТКУ і хочемо повідомити, що відмовляємось від участі на Євробаченні-2019.

Наразі, наш «Cupidon» летить далі. Зараз ми на стадії підписання контракту з европейським промоутером і ведемо перемовини про концертні тури на найближчий час. Тому! Чекаємо вас на наших концертах! Всім любові!».

  Письменник Салман Рушді перебуває на апараті ШВЛ після нападу в Нью-Йорку

Залишити відповідь