Актуальні новини

Про Мадонну зняли автобіографічний фільм «Мадонна.Народження легенди»: українські зірки відвідали прем’єру

22 лютого столичному кінотеатрі відбулася прем’єра біографічного фільму «Мадонна.Народження легенди». А вже з 28 лютого фільм можна буде подивитися у всіх кінотеатрах України.

Першими фільм побачили: співачка Оля Цибульська, актриса Римма Зюбіна, співачка Анна Добриднєва, актриса Катерина Кістень, актор Богдан Юсипчук, співачка Ангеліна Завальська, телеведучий В'ячеслав Соломка, телеведуча Роза Аль-Намрі з героями серіаліті «7Я Рози», актори серіалу «Школа» Микита Вакулюк, Яна Андрєєва, Анна Тринчер і Роман Лук'янов, телеведуча Анастасія Даугуле, ведуча шоу «Зважені та щасливі» Мирослава Ульяніна, актриса Віра Кобзар, Людмила Ардельян і багато інших, інформує .

Роза Аль-Намри з сестрами

Актори серіалу «Школа»

Анастасія Даугуле

Римма Зюбіна

Ангеліна Завальська

Катерина Кістень

Богдан Юсипчук

Оля Цибульська

Анна Добриднева

В'ячеслав Соломка

Мирослава Ульяніна

Людмила Ардельян

Ольга Атанасова

  • «Мадонна.Народження легенди» – біографічний фільм, знятий на стику ігрового і документального кіно, про початок феноменальної кар'єри поп-ікони. Від гри на барабанах в нью-йоркському гурті Breakfast Club до запису першого студійного альбому. У 1979 році Мадонна Луїза Чіконе була молодою, але дуже амбітною танцівницею. Вона знайомиться з групою Breakfast Club і стає частиною команди, спочатку граючи на барабанах, а потім – на гітарі. Її наполегливість і цілеспрямованість лякає і одночасно захоплює учасників групи. Але поступово Мадонна переконує їх, що може бути вокалісткою. Так починається непростий зоряний шлях Мадонни – формується її стиль, манера співу і поведінки. Мадонна буквально робить себе сама! Фільм зняв режисер Гай Гуїдо, а учасники групи Breakfast Club зіграли самі себе. Юну Мадонну зіграла Джеймі Олд, про її феноменальну схожість з Мадонною написали всі медіа.

Байопік «Мадонна.Народження легенди» дивіться з 28 лютого у всіх кінотеатрах України.

  Олександра Бортич потрапила в головний тренд майбутнього, одягнувшись у модну сукню з сезону весна-літо 2021

Залишити відповідь