Друзі пари шалено раді їх щастю!

У нас знову чудові новини від представників королівської сім’ї Великобританії, а точніше — від не менш знаменитих родичів. Як стало відомо, брат Кейт Міддлтон одружується!

Поки в Мережі обговорювали заручини принцеси Беатріс, стало відомо, що у прийдешньому році, судячи з усього, буде ще одне весілля. Як повідомляє британська преса з посиланням на інсайдерів, 32-річний Джеймс Міддлтон, зробив пропозицію своїй коханій, 29-річній Алізі Тевене. Брат Кейт Міддлтон офіційно оголосить про щасливу подію вже на цьому тижні. І близькі друзі пари за них дуже раді, адже вважають їх ідеальною парою!

Нагадаємо, Джеймс і Алізе познайомилася торік у South Kensington Club. Спочатку вони чудово порозумілися завдяки тому, що обидва люблять собак. Брат Кейт Міддлтон закохався в дівчину з першого погляду і через офіціанта послав їй пізніше записку. З недавніх пір вони живуть разом в Західному Лондоні, а про серйозність стосунків пари довів той факт, що вони разом цього літа відвідали весілля леді Габріелли Віндзор, інформує Ukr.Media.