Тепер пара приймає численні привітання.

Одна новина краща за іншу. Не встигли ми порадіти за Еммануїла Віторгана у зв'язку з народженням четвертої дитини, як стало відомо, що український телеведучий і коментатор "Євробачення" Тимур Мірошниченко стане батьком вдруге!

Ведучий Тимур Мірошниченко та Інна Рудник зіграли весілля в січні 2018 року, а в травні у пари народилася дочка Мія. Як ви зрозуміли, пара не стала довго зволікати з народженням ще одного малюка і тепер приймає поздоровлення, інформує .

На своїй сторінці в Instagram Тимур Мірошниченко повідомив сенсаційні новини: він стане батьком вдруге. Його дружина Інна знову вагітна!

За словами самої Інни, вона мріяла про другу дитину ще з народження дочки Мії. Тому, новина про те, що вона знову знаходитися в положенні, не стала сюрпризом.

"Мені хотілося огорнути тебе нескінченною ніжністю, теплом і любов'ю. Хотілося, щоб ти був найщасливішим, і коханим в цьому всесвіті. Так з'явилася вона. Наша #МіміТимурівна. Маленька дівчинка, яка здатна любити тебе так само сильно, як я, а може навіть більше. Вона наповнила твоє життя світлом і сенсом, яких ти не відчував раніше. І кохання стало так багато, глибокого, такого проникливого і такого трепетного, що мені захотілося, щоб воно і далі тривало в очах наших дітей", — підписала фото в Instagram дружина ведучого.

Зараз Інна на 20-му тижні вагітності та не приховує стать дитини, як інші знаменитості. У них з Тимуром буде син!

"Знайомтеся, наш #Молодшенький! 20 тижнів. Він пройшов вже половину шляху до зустрічі з цим світом. Не завжди справедливим або послідовним, але тим світом, де він точно ніколи не буде потребувати щонайменше в одному — у нашій любові!".

  Українські журналісти на Донбасі працюватимуть у супроводі військових, - прес-центр АТО

І ми з великим задоволенням вітаємо пару з цією радісною подією!