Як сьогодні випросити у долі удачу.

В православ’ї 5 квітня день вшанування преподобного Никона Печерського. Дата в народному календарі називається день Никона, інформує Ukr.Media.

Ким був преподобний Никон?

Ігумен Києво-Печерської монастирської обителі Никон жив у XI столітті, був дуже мудрим і освіченим. Про нього говорили, що він строгий, але відхідливий.

Никон є засновником монастиря Пресвятої Богородиці та церкви в місті Тмуторокані.

Які на цей день існують традиції і обряди?

Головний звичай 5 квітня — обов’язково провести в оселі ретельне прибирання. Потрібно розібратися з мотлохом і викинути поламані, старі і залежані речі, якими вже давно ніхто не користується. У народі вірили, що з мотлохом з хати підуть неприємності і нечисть.

Після прибирання наші предки традиційно йшли в лазню, і парилися, пили цілющий чай з м’ятою. У народі говорили, що такий напій у поєднанні з лазнею, здоров’я міцного додасть на рік вперед.

Змінюємо свою долю в кращу сторону

У слов’ян вважалося, що 5 квітня можна звертатися до долі з проханнями про здійснення заповітних бажань. Але при цьому треба дотримуватися кількох правил:

• В думках потрібно представити результат бажаного. Якщо ви збираєтеся просити нове житло, то візуалізуйте картину — будинок або квартира, скільки кімнат, поверхів, в якому районі і т. д.

• Говоріть бажання в теперішньому часі і без вживання негативних частинок «ні» або «не». Наприклад, «Я не хочу бути товстою» говорити не можна, треба сказати: «Я струнка».

• Прохання мають бути не розмитими, а чітко вираженими.

• У момент, коли будете звертатися до долі, максимально сконцентруйтеся і ні на що не відволікайтеся.

Напевно, вам доводилося чути, як деяких людей називають пестунами долі. Їм щастить завжди і в усьому, у будь-яких сферах вони успішні — виглядають чудово, кар’єра відбулася, відмінне здоров’я, сім’я щаслива.

  Через зйомки серіалу у Львові перекриватимуть вулиці

Але це тільки навколишні думають, що людина — суцільний везунчик, а насправді за такою успішною долею стоїть величезна праця.

Спробуйте і ви домовитися з Всесвітом і змінити свою долю в кращу сторону.

Не варто опиратися долі

Є відома фраза: «Бажаючих доля веде, а не бажаючих тягне».

Іноді Всесвіт дає нам якісь знаки, а ми не звертаємо на них уваги. Потрібно спостерігати, що відбувається навколо нас і вчитися розуміти підказки Вищих Сил.

Деколи ми чинимо опір, а потрібно просто розслабитися і дати собі можливість плисти за течією.

Наприклад, якщо вас скоротили, перестаньте всіма силами утримуватися на цій роботі, не чіпляйтеся за неї. Можливо, доля дає вам шанс проявити себе в новій, більш цікавій професії і з високою зарплатою.

Аналогічний приклад можна навести і в любовних стосунках. Коли не ладиться спільне життя з чоловіком, то і не варто нав’язувати йому свою любов. Можливо, це доля звільнила місце для більш достойного кандидата.

Використовуйте всі шанси, подаровані долею

Дуже часто ми не використовуємо по максимуму всі свої здібності. Буває, коли Вищі Сили від народження нагороджують людей художнім або музичним талантом, а вони працюють продавцями в магазинах або менеджерами.

Щодня такі люди йдуть на ненависну роботу замість того, щоб розкрити свої таланти і зайнятися улюбленою справою.

Не зупиняйтеся перед труднощами

Кожному доводилося стикатися зі складними життєвими ситуаціями. Тільки одна людина під їх тиском може зламатися, а інша намагається протидіяти. А адже найчастіше Всесвіт зіштовхує нас з труднощами для гартування характеру.

Такі ситуації дозволяють зрозуміти, хто поруч з нами — справжній друг, який буде з тобою до кінця, або той, хто при перших же труднощах відвернеться.

  Олена Шоптенко показала рідкісне фото чоловіка

Досвід іноді виходить сумний, але це відмінний життєвий урок. Тому намагайтеся не панікувати у важкій ситуації, шукайте будь-які шанси для подолання перешкод і ніколи не намагайтеся знайти полегшення через алкоголь.

Прикмети погоди на 5 квітня

  • Чекайте прохолодне та похмуре літо, якщо на день Никона на землі ще сніг, а в небі грім.
  • Холодно і сиро буде влітку, якщо 5 квітня ллє дощ. А якщо сьогодні буде дуже теплий полудень, то очікуються літні спекотні місяці.