Актуальні новини

Фільми, які скрасять ваш вечір і підійдуть під будь-який ваш настрій

Всі ми любимо проводити час, лежачи на дивані і дивлячись фільми, які нам до душі.

Всі ми любимо проводити час, лежачи на дивані і дивлячись фільми, які нам до душі.

Особливо ввечері, під ковдрою, за кухликом чогось гарячого і з кимось близьким поруч. Ми постаралися зробити для вас добірку, куди включили різні фільми Netflix, які скрасять ваш вечір і підійдуть під будь-який ваш настрій, інформує .

Історії сім'ї Майровіц (2017)

Всі ми звикли бачити Адама Сендлера і Бена Стіллера в ролі дурних і комедійний персонажів. Однак мало хто бачив їх у драматичній ролі. Фільми Netflix, а саме Історії сім'ї Майровіц, – відмінна можливість це виправити. Комедійна драма розкриває складні взаємини всередині сім'ї колись відомого скульптора, який рідко приділяв час своїм дітям. Через деякий час діти приїжджають в батьківський будинок, щоб побути разом. Однак у всіх свої проблеми, які потребують вирішення.

Таллула (2016)

Еллен Пейдж і чарівна Еллісон Дженні додали трохи комедії в цю драму, написану і спродюсовану Сіаном Хедером, сценаристом серіалу «Помаранчевий – хіт сезону». Таллула (Елен Пейдж) живе в своєму трейлері і намагається витрусити гроші з мами свого колишнього. Зневірившись від безгрошів'я, вона вирішується на крадіжку. Крадучи їжу в готелі, вона знаходить дитину і викрадає його.

Основні принципи добра (2016)

Бен переживає важкі часи свого життя. Будучи зломленим, він хоче почати все заново. Йому доводиться відмовитися від своєї роботи, і як альтернатива йому сподобалися шеститижневі курси, які допомагають зрозуміти основні принципи турботи про важко хворих людей. Першим його клієнтом стає прикутий до інвалідного крісла Тревор, який страждає від м'язової дистрофії. Їдкі і колючі фразочки Тревора тільки підстьобують Бена допомогти хлопцеві. Фільм основою сюжету нагадує «1+1» і «До зустрічі з тобою». Однак не відмітайте його в сторону. Він вартий того, щоб ви приділили йому свій вечір.

  Даша Астаф'єва запустила власну колекцію спортивного одягу

Ферма «Мадбаунд» (2017)

Соціально-історична драма про післявоєнний час, дружбу і забобони. Фільм оповідає нам про двох сім'ей, які живуть по сусідству і займаються фермерством на одній землі. Один з головних героїв – Джеймі – щойно повернувся з війни, де він був героєм. Але, як виявилося, країна, яку він захищав, все ще загрузла в расових забобонах.

У цьому світі я більше не відчуваю себе як вдома (2017)

Світ прогнив і люди стали більше походити на тварин – це життєва позиція головної героїні фільму Рут. Останньою краплею її терпіння стає те, що в її будинок проникли злочинці і викрали ложки – пам'ять про бабусю. Після того, як поліція не прийняла заяву і відверто розсміялися в обличчя дівчині, вона вирішує взяти справу в свої руки. У напарники вона взяла свого, трохи "поїхавшого", сусіда. Пора поставити хуліганів на місце!

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Підпишіться на новини «UkrMedia» в або .

Залишити відповідь