І як її терплять.

Зневага до людей

Нещодавно ЗМІ облетіла звістка про звільнення особистого пілота зі штату королівської сім'ї. Причина в тому, що вагітна Меган Маркл часто покладала на нього обов'язки служби, причому цілодобової, по доставці продуктів харчування. Пілот був незадоволений настільки зневажливим до себе ставленням і позачерговими вильотами на першу ж вимогу герцогині. Тому і написав заяву про звільнення, інформує .

Накази по ночах

Це не перший випадок, коли з-за примхливої вдачі Меган королівський палац позбавляється досвідчених і відданих співробітників. Приміром, особисті помічниці королівської пари самі захотіли звільнитися з-за необґрунтовано високих вимог Меган. Одна жінка пропрацювала у палаці цілих 17 років!

Дружина принца Гаррі може наказувати людям до чотирьох годин ранку. Просить виконати дуже великий обсяг робіт за короткий час. А іноді дозволяє собі підвищувати голос на своїх підлеглих. Словом, дуже нагадує мачуху бідної Попелюшки з відомої казки.

Конфлікт з королевою

Як з'ясувалося, герцогиня Сассекська сперечається не тільки зі службовцями королівської сім'ї. У неї вже була сварка з самою королевою Великобританії. Причина — весільна тіара. Згідно з традицією, цю прикрасу зобов'язана надати наречена. Але цього не сталося. І Єлизавета II дала Меган тіару з діамантами, яка раніше належала королеві Марії Текской — її бабусі. Меган залишилась незадоволена цим і вимагала вишукану прикрасу зі смарагдами.

Єлизавета II різко відповіла на забаганку майбутньої невістки. Сказала, що Вона не матиме все, що забажає. Вона отримає ту діадему, яку дасть їй вона.

Порушення традицій

Перед народженням дитини Меган хотіла порушити ще одну традицію. Як принцеса Діана, так і Кейт, дружина принца Вільяма, народжували в лондонській лікарні Святої Марії (акушерське відділення «Ліндо»). Маркл же хотіла народжувати у Віндзорі.

  Зеленський зіграв самого себе в пародії Кварталу 95 на закритій вечірці Пінчука

Ще вона навідріз відмовилася позувати зі своїм первістком на сходах медустанови.

Тільки дорогі бренди

На свої наряди Меган витрачає набагато більше, ніж інші члени королівської родини. Віддає перевагу тільки престижним брендам. Скромна Кейт не соромиться з'являтися на публіці в сукнях і пальто від «Zara», «Marks & Spencer».

Тільки за рік Маркл витратила майже £1 млн. Єлизавета II і весь двір були в замішанні. Між тим Меган не звертає уваги на обурення і продовжує жити як хоче.