"Порушення кордону між матір'ю і дитиною": Психотерапевта не на жарт стривожила поведінка Елізабет Херлі, яку зняв у відвертому фільмі власний син. Поведінка актриси знову стала предметом публічних обговорень.

Важко посперечатися, що відносини мами та дитини — найближчі і трепетні на світі. Але і тут існують межі дозволеного, інформує Ukr.Media.

Днями на 58-річну зірку фільму «Остін Пауерс» Елізабет Херлі впав шквал суспільного обурення. Причиною цього стали її одкровення про зйомки в еротичному фільмі «Строго конфіденційно», режисером якого виступив її 21-річний син Деміан Херлі.

Спірна поведінка актриси та колишньої коханої Х’ю Гранта вже ставала предметом публічних обговорень у 2018 році. Тоді актриса зізналася, що таємним фотографом, який допомагав безперебійно постачати до соцмереж знімки в бікіні, насправді була її тоді ще неповнолітня дитина.

Як зізналася розкішна шатенка, їй набагато легше вдається поводитися спокійно перед камерою, коли за об’єктивом стоїть її найближча людина. Саме тому вона почувала себе «в безпеці та під наглядом» під час нещодавніх зйомок дебютної картини Деміана, в якій їй довелося відтворювати у кадрі жаркі постільні сцени.

«Приємно розслаблятися, знаючи, що за камерою хтось доглядає за тобою. Робота з близькими дозволяє розправити крила. Не виключаю, що я, можливо, захочу ще раз повторити цей досвід», — заявила британка в недавньому інтерв’ю.

У розмові з журналістом Деміан підтримав свою маму, уточнивши, що та пообіцяла йому зіграти головну роль у його першій картині ще багато років тому. Тому коли проєкту було дано зелене світло, вона кинула все, щоб взяти участь, незважаючи на спірний сценарій.

А ось психотерапевта Дженн Манн слова Елізабет про те, що під час зйомок вона відчувала себе максимально “розкріпаченою”, оскільки поряд з нею знаходився член сім’ї, не на жарт стривожили.

Незважаючи на те, що Деміан вже давно переступив поріг повноліття, а зйомки проходили за взаємною згодою, той факт, що він бере участь у створенні такого контенту зі своєю мамою, є серйозним порушенням кордону між матір’ю і дитиною.

  Бурак Озчивіт на своїй сторінці в соцмережі опублікував фото сина

На адресу режисерів Голлівуду регулярно прилітає критика через розширення меж дозволеності та недотримання норм пристойності, проте Манн зазначає, що у випадку з цим фільмом Деміан та Елізабет дійсно перегнули ціпок.

Єдина причина, через яку можна було б зрозуміти вчинки та слова Херлі, — той факт, що така актриса вирішила просувати режисерську кар’єру сина. В іншому разі поведінка 58-річної знаменитості викликає багато питань і у звичайних людей, і фахівців.