Актуальні новини

7 речей, які трапляються з людьми, поки вони моляться

5 з них трапляються завжди!

5 з них трапляються завжди!

Бог чує ваші молитви. Це дивно! Звернувшись до Нього через молитву, ви здатні змінити власне життя. Ви завжди отримуєте відповідь на молитву. Неважливо про що або про кого ви молитеся. Важливо те, що ви звертаєтеся до Бога, передає .

Ось 7 неймовірних речей, які відбуваються, коли ви молитеся:

Час ніби зупиняється

Молитва володіє дивовижною здатністю уповільнювати хід часу. Коли здається, що накопичилося забагато тривог та проблем, помоліться – обговоріть те, що вас турбує. Це завжди допомагає.

Ви стаєте ближче до Творця

Молитва – це ваш прямий зв'язок з Богом. Розмовляючи з Ним, ви наближаєтеся до Нього, стаєте більш натхненною людиною, вам відкривається ваше призначення.

Ви допомагаєте іншим

Щира молитва за людей, які вам важливі, не залишиться без відповіді. Дайте знати близьким, що ви моліться про них, – це свідчення вашої любові до них. І до Бога.

Ви позбавляєтеся від вашого тягаря

Молитва полегшує душу, дає можливість звільнитися від почуття провини, особливо якщо знаєш, що Бог любить усіх своїх дітей, незважаючи ні на що.

Ви спілкуєтеся з душами померлих

Під час молитви ви вступаєте в розмову з тими, хто покинув цей світ – зі святими, з рідними, з близькими. Вони можуть допомогти вам у вашому проханні.

Ви прославляєте Бога

Молитва – це акт поклоніння Богу. В молитві ви вихваляєте Його за все, що Він зробив і ще зробить для вас. Все, що вас чекає – погане чи добре – піде вам тільки на користь.

Ви очищується від гріхів

Ваше щире каяття творить чудеса – Бог готовий простити вам всі гріхи. Головне, щоб ви більше не поверталися до грішного життя, жили за його заповідями.

  Facebook заморозив акаунти Трампа до січня 2023 року

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Підпишіться на новини «UkrMedia» в або .

Залишити відповідь