Актуальні новини

У Києві стартували зйомки нової воєнної драми Ахтема Сеітаблаєва «Мирний-21»

«Мирний-21» став одним із переможців 14-го пітчингу Державного агентства України з питань кіно та отримав підтримку у розмірі 80% від загального бюджету, який становив 31 250 000 грн. Виробництвом фільму займається продакшн «ІСТМЕН ФІЛМС» (ISTMEN FILMS).
Це історія луганського прикордонного загону, бійців якого сепаратисти та російські спецслужби безрезультатно намагалися змусити зрадити свою країну. Фільм заснований на реальних подіях, які розгорнулися на Сході України у червні 2014 року.
“У 2020 році на Берлінському кінофестивалі Павло Сушко поділився зі мною мрією зняти фільм про історію захисту Луганського прикордонного загону. Звичайно, я добре пам’ятав її, свої емоції та враження, коли Сергій Дейнеко ділився цією історією в одній з програм циклу передач “Хоробрі серця”, ведучим якої був тоді я. Що цікаво, Павло тоді сказав, що це кіно про героїзм прикордонників зможу зняти лише я. Через деякий час Павло організував зустріч з Головою Державної прикордонної служби, яким на той час став Сергій Дейнеко. Ми поспілкувались, і тоді я зрозумів, що ця історія варта, щоб її почули та відчули всі ті люди, які дізнаються про неї на території кіно”, — розповів режисер та продюсер фільму Ахтем Сеітаблаєв.
Перші сцени були відзняті в Михайлівському соборі в центрі Києва. Там же, на Михайлівській площі, режисер та продюсер стрічки Ахтем Сеітаблаєв розбив тарілку на честь першого знімального дня.
«Мирний-21» зібрав потужний акторський склад, більшість з акторів вже працювали з режисером Ахтемом Сеітаблаєвим. Відтак у фільмі зіграють: Заслужений артист України Віктор Жданов та Роман Ясіновський («Кіборги»), Заслужений артист України Андрій Самінін, Андрій Мостренко, Олексій Тритенко («Хайтарма»), Лорена Колібабчук та Максим Девізоров («Номери»). Також у стрічці з’являться: зірка воєнних драм «Черкаси», «Крути 1918», «Іловайськ 2014. Батальйон Донбас» Євген Ламах, Павло Лі («Штольня», «Тіні незабутих предків», «SelfieParty»), Народна артистка України Лариса Руснак, Сергій Фролов, Марія Штофа та Зоя Власенко.
Перед акторами постало непросте завдання відтворити на екрані персонажів, які засновані на біографії реальних людей. Відтак образ головного героя, мужнього командира прикордонного загону Олександра Авдєєва ґрунтується на персоналії Дейнеко Сергія Васильовича, Голови Державної прикордонної служби України, який в червні 2014 року очолював Луганський прикордонний загін. Саме цей загін вступив у збройне протистояння з проросійськими терористами, а його історія стала основою для фільму «Мирний-21».
Над «Мирним-21» працювали одразу три сценаристи. Ярослав Яріш та Сергій Касторних – досвідчені автори, а ось Анатолій Коцюрба працював над сценарієм до фільму вперше. Річ у тім, що він чинний полковник Державної прикордонної служби. Анатолія запросили, аби максимально точно й коректно показати на екрані специфіку військової служби. Також, зважаючи на сюжет, у фільмі буде багато екшн сцен, а спеціально для зйомок Збройні сили України нададуть справжню важку військову техніку.
Зйомки воєнної драми «Мирний-21» пройдуть у Києві та у Військовій частині міста Васильків Київської області (Об’єднаний навчальний центр Повітряних Сил).
Прем’єра фільму запланована на квітень 2022 року.

  Актриса і модель Памела Андерсон вийшла заміж за свого охоронця

Залишити відповідь