Співачка зачарувала шанувальників милими кадрами з екс-чоловіком.

Українська співачка на своїй сторінці в соціальній мережі Instagram поділилася сімейними кадрами з колишнім чоловіком. Від пластичного хірурга Едгара Камінського у Слави підростає двоє дітей. Пара минулого року оголосила про своє розставання, але молоді люди знайшли в собі сили і мудрість підтримувати дружні відносини, і все заради дітей. Слава показала, як проводить вечір з екс-чоловіком і двома дітьми в китайському ресторані, зачарувавши шанувальників зворушливими знімками, інформує Ukr.Media.

Слава поділилася спільними з Едгаром знімками. На них пара мило спілкується, обіймається і цілується. Схоже, молоді люди іноді проводять час разом зі своїми дітьми, щоб Лаурі і Леонарду було комфортно. Адже діти не винні у сварках і розлученнях своїх батьків. У публікації Камінська зазначила, що їй і колишньому чоловікові вдалося трансформувати любов в дружбу. Слава також зазначила, що діти — це не предмет маніпуляцій.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

“Ми обоє круті. Нам вдається балансувати при складних графіках і успішно менеджерити вільний від роботи час, проводячи його з Леоном і Лаурою, як разом, так і окремо» — розповіла співачка. До слова, після розлучення Слава і Едгар тривалий час не могли прийти до компромісу, але все ж їм це вдалося.