Актуальні новини

21-річний син українського співака Віктора Павліка помер від раку

Помер молодший син українського співака Віктора Павліка, 21-річний Павло. Про це повідомила мати хлопця Лора Созаєва на своїй сторінці у Facebook.

Колишня дружина Павліка повідомила про смерть сина словами: «Забрав Господь мого ангела!». Також жінка опублікувала ролик з маленьким Павлом.

Павло Павлік довгий час боровся з раком кісток. Саркому в сина артиста виявили в 2018-му році. Юнак переніс тривалий курс хіміотерапії і променевої терапії, але хвороба не відступила.

Наприкінці червня він відмовився від терапії. 18 курсів хіміотерапії і курс променевої терапії не допомогли перемогти злоякісну пухлину. Результати останніх КТ і МРТ показали, що хвороба прогресує, подальше лікування втратило сенс.

«Я хочу, щоб ви всі були щасливі і гідно прожили життя, здійснивши всі свої мрії … Будьте щасливі, цінуйте особливі моменти в житті, адже вони так швидко проходять, і пам’ятайте: багатство не в грошах і майні, воно в людях, що оточують вас, в емоціях, які вони викликають, і в спогадах, які вони залишають», – йшлося у зверненні хлопця до друзів дитинства.

  Історія львівського органа

Залишити відповідь