Актуальні новини

8 голлівудських пар, які знову зійшлися з колишніми і не прогадали

Хто з голлівудських зірок розлучався c коханими, щоб полюбити їх ще більше?

Як говорить народна мудрість: «Двічі в одну річку не ввійдеш». Але 23% сімейних пар, які розлучилися, намагаються увійти вдруге в «річку відносин» з колишніми партнерами. Не завжди ці союзи стають успішними, але часто можна побачити зворотний бік. Після розставання партнери починають дорожити один одним, інформує .

Ми вирішили розповісти вам про 8 зіркових пар, які зважилися на повторні відносини з колишніми коханими і у них все добре.

Майлі Сайрус і Ліам Хемсворт

Вони познайомилися під час зйомок фільму «Остання пісня» в 2009 році. За час своїх відносин вони два рази розлучалися і скасовували заручини. Їм навіть пророкували і третє розставання, коли вони знову зійшлися, але натомість таємне весілля пара зіграла в 2018 році, про яке повідомила шанувальникам після урочистості.

Джонні Макдейд і Кортні Кокс

Кортні Кокс і Джон Макдейд складно будували свої відносини. Познайомилися вони в 2014 році, у них відразу закрутився бурхливий роман, а вже через 6 місяців актриса носила обручку. Але весілля не відбулося і пара в результаті розлучилася. Проте жити один без одного вони так і не змогли. У 2015 році їх знову стали бачити разом, ще через рік стало зрозуміло, що відносини зірок поновилися. Тепер кохані тримають свої відносини подалі від преси і поглядів прихильників.

Кіт Харінгтон і Роуз Леслі

У минулому році актори серіалу «Гра престолів» зіграли весілля і мало хто знає, що їхні стосунки були непростими. Закрутився роман акторів прямо на знімальному майданчику, але незабаром відносини закінчилися. Через якийсь час актори відновили свої стосунки. А чим вони закінчилися – ви вже знаєте.

  Розпочався фестиваль «Вечори французького кіно»

Орландо Блум і Кеті Перрі

Актор і співачка познайомилися в 2013 році, але тільки через 3 роки у них зав'язалися стосунки. Вони були настільки близькими один для одного, що, коли в березні 2017 року вони оголосили про розрив – фанати були шоковані. Розставання тривало не довго, і через кілька місяців вони були знову разом.

Патрік Демпсі і Джилліан Фінк

Актор Патрік Демпсі і візажист Джилл Фінк після 15 років шлюбу подали документи на розлучення. Здавалося, що їхні стосунки дійсно підійшли до кінця. Але незабаром вони скасували розлучення і знову зійшлися. Спільними зусиллями зоряній парі вдалося зберегти відносини.

Брайан Танака і Мерайя Кері

У 2016 році у Мерайі Кері почався бурхливий роман з її бек-танцюристом Брайаном Танакою. Але в 2017 році вони розлучаються з-за ревнощів Брайана. Недовго вони були самотніми, через кілька місяців пара знову зійшлася.

Зейн Малік і Джіджі Хадід

Джіджі Хадід і Зейн Малік почали свої відносини в 2015 році. Через рік ЗМІ повідомляли про їх невдалі заручини. Нібито співак зробив моделі пропозицію, але вона попросила не квапити їхні відносини. У березні 2018 року Зейн офіційно оголосив про розрив. А через деякий час вони зійшлися знову.

Денні Де Віто і Реа Перлман

Ця пара познайомилася ще тоді, коли у них не було ані грошей, ані слави. Їх вважають найміцнішим союзом Голлівуду. В офіційному шлюбі вони перебувають з 1982 року. Але у них було багато сварок. Остання відбулася два роки тому. Тоді ЗМІ повідомляли про розлучення пари, а Денні говорив, що вони живуть з дружиною окремо. Але потім вони передумали розлучатися. Так що у них є всі шанси зустріти піввіковий ювілей у шлюбі.

Залишити відповідь