28 серпня всі православні церкви відзначають одне з великих, головних свят — Успіння Пресвятої Богородиці, Владичиці нашої та Приснодіви Марії. Успіння — це кінець життя на землі Пресвятої Богородиці. Святкування розпочинається дуже строгим постом.

Свою історію Успіння Пресвятої Богородиці бере ще в перших століттях християнства. Уже в IV столітті в Візантії його відзначали повсюдно. У день святкування Успіння закінчували жнива. У народі закінчення збору частини врожаю супроводжувалися деякими обрядами. На смузі люди залишали стиснені колоски. Потім поруч закопували сіль, хліб. Цікаво, що з цього дня переставали квакати жаби, інформує .

***

Нехай в цей особливий день Свята Діва Марія буде уважна до вас і вашої сім'ї, захистить від бід, збереже від сліз! Бажаємо здоров'я і щастя, добрих думок, всіх благ, і звичайно, щоб в душі панував спокій!

***

Вітаємо з великим святом!

Нехай в душах ваших завжди панує мир і любов, і благословенний завжди буде життєвий шлях. Бажаємо кожному, домогтися свого успіху, здійснити свої найзаповітніші мрії й завжди залишатися щирою і шанованою людиною. Нехай Богородиця покриває вас від випадкових бід, хай горе ніколи не стосується вашого порога. Нехай її молитва, збереже вас в будь-якій ситуації.

***

У день Успіння Пресвятої Богородиці від душі хочу побажати завжди цінувати все те, що маєш у своєму житті, не витрачати часу на образи та дурні сварки з близькими, дорожити кожною миттю щастя і радості, давати своєму серцю можливість щиро любити та сподіватися.

***

У свято Успіння Пресвятої Богородиці бажаю цнотливості та розсудливості, милості серця і доброти душі, світлої надії та міцної віри. Цінуйте і бережіть своїх близьких, свою сім'ю, своє щастя, забувайте все погане і радуйтеся кожному новому дню.

  Слава Камінська зізналася, що її шлюб з Едгаром Камінським деякий час тримався завдяки дітям

***

Вітаємо зі святом Успіння Пресвятої Богородиці!

Нехай буде добрим серце, щасливим — життя, щирою — посмішка, радісною — надія. Бажаємо миру і благодаті, трепетної любові та міцної віри, самовідданості душі й чистоти думки.

***