Чоловік Юлії Висоцької та режисер Андрій Кончаловський розповів про заповіт онукам.

82-річний режисер Андрій Кончаловський нещодавно представив свій новий фільм про Мікеладжело. Після прем’єри він відкрив у себе на сторінці в Інстаграм нову рубрику під назвою “Відповіді на запитання користувачів”, інформує Ukr.Media.

Творче життя чоловіка Юлії Висоцької багате на події. Як відомо, режисер зміг побудувати кар’єру в різних видах кіномистецтва і заслужити визнання не тільки в Росії, але і закордоном.

У своїй новій рубриці в Інстаграм “Відповіді на запитання користувачів” режисер зізнався, що отримав кілька сотень питань. Він також повідомив, що відповісти на всі у нього не вийшло. Проте пообіцяв, що це тільки початок спілкування.

Багато питань було про заповіт нащадкам, роботу в кіномистецтві, журналістиці, вплив фільмів на світосприйняття і характер людини.

На думку Кончаловського, жодне кіно не зможе нічого змінити, поки особистість не відчуває внутрішньої потреби до змін. Щодо роботи журналістів Андрій Кончаловський вважає, що це повинна бути виключно подача фактів без емоційного забарвлення, а ось мистецтво, навпаки, передає почуття.

Його також запитали, що б він хотів заповісти своїм правнукам, на що він відповів:

“Правнукам я заповідаю бажання вчитися все життя. Нерухомості та здоров’я”.

Режисер зазначив, що вантаж відповідальності за майбутнє покоління лежить на батьках, які повинні дати дитині все необхідне в фізичному і моральному сенсі.