Актуальні новини

Актор Марат Башаров розлучився з дружиною Єлизаветою Шевирковою

Колишнє подружжя збережуть добрі відносини.

Актор Марат Башаров розлучився з Єлизаветою Шевирковою. Рішення про розірвання шлюбу прийняв Світовий суд РФ, засідання пройшло сьогодні у закритому режимі, інформує .

"Позовні вимоги задовольнити", – оголосила рішення суддя Марія Кисельова.

Заради спільної дитини колишнє подружжя збережуть добрі відносини, сказала юрист актора Неллі Макарова. За її словами, Башарову спрямована угода по аліментах, яку потрібно підписати у нотаріуса.

Пара одружилася в 2017 році, у них є син.

Про те, що Башаров жорстоко побив свою дружину і зламав їй ніс, стало відомо в кінці грудня. В середині лютого Єлизавета заявила про рішення розлучитися з чоловіком, підтвердивши чутки про побиття. «Соромно в цьому жити соромно приховувати, соромно говорити. Зараз вже немає сенсу приховувати. Я чекала, що Марат знайде в собі сили і потрібні слова, щоб прокоментувати цю ситуацію, але він знову робить вигляд, що нічого не сталося і все добре», – писала вона.

Про те, що Єлизавета подала позов про розлучення, актор дізнався з соцмереж і написав гнівний пост в «Фейсбуці», який пізніше видалив. Повідомлялося, що після новин про побиття дружини Башаров позбувся роботи в театрі.

Підпишіться на новини «UkrMedia» в або .

  Оля Полякова вперше розповіла, що вона довго жила з вітчимом

Залишити відповідь